zaklady-bukmacherskie-systemy

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SYSTEMY

Obstawiając zakłady bukmacherskie możesz stosować różne systemy, które wpływają na zmianę szans zarobienia pieniędzy. Takie systemy na zakłady bukmacherskie są dla mnie absolutnie czymś obowiązkowym jeśli myślisz poważnie o tym, by utrzymywać się z obstawiania meczów.

Zakłady bukmacherskie systemy to termin, który moglibyśmy poruszać bardzo długo, ponieważ takich sposobów gry jest wiele, jednak większość z nich nieskuteczna. Nieskuteczna, ponieważ grający nie potrafią dostosować systemów bukmacherskich według swoich możliwości. Bo jak inaczej wytłumaczyć sens gry np. na progresję na remisy od stawki 10 zł, jeśli ktoś na swoim koncie ma złotych 120, a stawki z przegranym zakładem wzrastają dwukrotnie? Systemy na zakłady bukmacherskie są często źle oceniane, nie dlatego, że są złe same w sobie, ale mają taką opinię, przez to, że grający nie potrafią ich stosować.

Jeśli zatem chcesz by zakłady bukmacherskie i systemy kojarzyły Ci się dobrze, musisz wybrać taki sposób gry, który jest dopasowany do:

  • Twojego budżetu,
  • Twojego stylu obstawiania (np. trafnie typujesz porażki faworytów, wysokie kursy),
  • Twoje czasu (niektóre systemy mogą wymagać dużej ilości czasu spędzonego u bukmachera, a nie każdy ten czas ma).

Jest wiele czynników, według którego powinieneś wybrać system na zakłady bukmacherskie, ale te wymienione powyżej są najbardziej znaczące.

Zakłady bukmacherskie – jakie systemy

Teraz powiem jakie systemy pojawiają się najczęściej jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, które ludzie wybierają. Są to najbardziej powszechne sposoby gry i jak już wspomniałem – fakt, że komuś nie przynoszą zysku, wcale nie oznacza, że tak musi być i w Twoim przypadku.

  • progresja na remisy – system na zakłady bukmacherskie znany chyba każdemu. Rozchodzi się w nim o to by wybrać drużynę, której remis będziemy obstawiać do skutku. Idea systemu polega na tym by z każdym przegranym zakładem podwajać stawkę. Dzięki kursowi przekraczającemu 3.0, pierwsze trafienie oznacza zysk. Jednak na zakłady bukmacherskie ten system jest nieco wiarołomny. Wydaje się, że osiągnięcie wygranej będzie banalnie proste, ale serie bez remisów trwać mogą wieczność, a stawki rosną bardzo szybko. Najczęściej graczom po prostu nie starcza budżetu na przejście serii.
  • Pewniaki – chyba najgorszy system na zakłady bukmacherskie jaki można wybrać. Nie ma w zakłady bukmacherskie system takiego pojęcia jak pewniak. To bzdura, na którą nabierają się tylko gracze początkujący. Gracze, którzy tracą swoje pieniądze bardzo szybko i często.
  • Porażki faworytów – jeśli mówimy o zakłady bukmacherskie to ten system, jest jednym z tych, które powinieneś polubić. Wpadki, czy to porażki czy remisy faworytów zdarzają się znacznie częściej niż przeciętnemu graczowi może się wydawać, a wysokie kurs z odpowiednio dobraną stawką pozwalają ładnie zarobić.

Jak widzisz zakłady bukmacherskie i systemy to skomplikowana sprawa, którą nie jest łatwo rozwikłać. Musisz się natrudzić by znaleźć taki sposób gry, który będzie dla Ciebie dobry. Przede wszystkim powinien on się opierać na typach, które lubisz (i potrafisz) obstawiać, a także mieć odpowiednio rozpisane stawki by nie narażać całego Twojego budżetu, a zysk przyszedł najszybciej jak to możliwe.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *