zaklady-bukmacherskie-jak-zarabiac

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE [JAK ZARABIAĆ]

Dziś przejdziemy do tematu zakładów bukmacherskich i powiemy jak zarabiać obstawiając mecze.

Mam nadzieje pokazać Ci jak grając zakłady bukmacherskie z piłki nożnej możesz zarabiać tak jak zawsze chciałeś. Sam przez lata starałem się doszukać systemu bukmacherskiego, który pozwoliłby mi wygrywać raz za razem.

Nie będę oszukiwał. Było to bardzo ciężkie, ale dziś wiem, że jest możliwe. Zapewne część z Was ma podobne do mnie (do mnie sprzed lat) odczucia. Znasz się na piłce nożnej, wiesz na czym polegają zakłady bukmacherskie, ale nie wiesz jak zarabiać. Co z tego, że bez problemu wymieniasz wszystkich zawodników każdej drużyny ligi angielskiej, recytujesz z pamięci wyniki Ligi Mistrzów sprzed pięciu sezonów, jeśli nie wiesz jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. To bywa wkurzające, ale można się z tym uporać.

By dowiedzieć się jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, musisz uświadomić sobie, że przyda Ci się wiedza z:

  • matematyki,
  • statystyki,
  • psychologii,
  • sportu.

Początkującym graczom wydaje się, że aby zarabiać na zakładach bukmacherskich wystarczy znać się na piłce nożnej. Nic bardziej mylnego. Bukmacher ma przewagę i jeśli chcesz wiedzieć jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, przeczytaj dalej ten artykuł.

Wiedza z matematyki i statystyki przyda Ci się do wszelkiego rodzaju wyliczeń. Między innymi, żeby sprawdzić czy warto postawić dany typ, jaki powinien być optymalny kurs, jaką stawkę wybrać dla danego zakładu, jakie jest prawdopodobieństwo trafienia. Dużo tego liczenia, ale nie zniechęcaj się. Im sprawniej potrafisz liczyć, im bardziej analityczny Twój umysł, tym większe Twoje szanse by dowiedzieć się jak zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Ale po co Ci psychologia? Jak masz zarabiać na zakładach przy pomocy psychologii? Ponieważ kiedy dowiesz się jak funkcjonuje Twój mózg i jak podejmujesz decyzje, będziesz potrafił skuteczniej analizować typy. Na chłodno ocenisz czy warto coś postawić. Pozbędziesz się emocji, które w zakładach sportowych są bardzo złym doradcom. Dowiesz się jakie pułapki umysłu czekają na graczy, którzy szukają wiedzy jak zarobić na zakładach bukmacherskich. Ta kategoria wiedzy często lekceważona i niedoceniana przez obstawiających mecze ma niebagatelne znaczenie. Często umiejętność panowania nad nią przedkłada się na sukces w zakładach sportowych!

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich

Ważna jest wiedza, o tym już wspomnieliśmy, ale to jak zarobić na zakładach bukmacherskich dowiesz się kiedy poznasz system bukmacherski. Ja zawsze powtarzam, że system bukmacherski to jak taktyka drużyny na mecz. Jeśli jest dobra i trafiona, nawet słaba drużyna może pokonać wielkiego faworyta.

Jeśli zatem Twój system bukmacherski:

  • opiera się na wartościowych typach,
  • ma dobrze rozpisane stawki,
  • uwzględnia ryzyko,
  • eliminuje niepotrzebne zachowania (a propos psychologii gracza),
  • odpowiada na pytanie – co robić jeśli poprzedni zakład okazał się nietrafiony,

to masz bardzo duże szanse, że na własnej skórze przekonasz się jak zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Być może się zdziwisz, ale ponad 90% graczy, gdyby tylko przestali popełniać podstawowe błędy (np. obstawianie za zbyt duże stawki względem kapitału) to szybko przestaliby tracić pieniądze. Ba, znaczna część z nich odnotowałaby wygrane i zaczęliby zarabiać na zakładach bukmacherskich pieniądze jakie zawsze chcieli! Ale blokada psychologiczna (znów ta psychologia! – widzisz jakie ma znaczenie) wmawia im, że gra za 2, 3, 5 zł (niski % ich kapitału) nie ma sensu, jest nudna i bezwartościowa. Tymczasem to nieprawda ! Daj sobie czas, bądź cierpliwy, a na pewno dowiesz się jak zarabiać na zakładach bukmacherskich i jeszcze wspomnisz moją prostą, ale skuteczną radę.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *