zakład obie strzelą

ZAKŁAD OBIE STRZELĄ

Jednym ze sposobów gry u bukmachera jest obstawianie zakładu obie strzelą. Na czym on polega i jak grać by robić to skutecznie? O tym w poniższym artykule.

Znasz te spotkania, w których przewidujesz wielką strzelaninę, bramkę za bramką, ponieważ obie drużyny dysponują ogromnym potencjałem ofensywnym? Często w meczach „na szczycie” takich jak Barcelona – Real, Manchester City – Manchester United czy innych renomowanych klubów, gracze przewidują na zakładach bukmacherskich, że zakład obie strzelą to bardzo dobry pomysł, ponieważ jakość piłkarzy ofensywnych, a także taka taktyka powodują, że w meczu padnie mnóstwo goli.

I chociaż po części jest to prawda, to jest to błąd. Często okazuje się bowiem, że takie mecze przypominają bokserski klincz zawodników wagi ciężkiej, a dużo bramek pada w meczu ostatnich drużyn ligi. Dlaczego? Nie dlatego, że mają świetnych napastników, ale choćby dlatego, że przeciwnik ma bardzo słabą defensywę.

Na czym polega zakład obie strzelą

Zakład obie strzelą jest zakładem dwudrogowym (dwie możliwości) obstawienia. Gracz może postawić, że obie drużyny strzelą lub nie. Nie ma innej możliwości.

W zależności od bramkostrzelności obu drużyn kursy mocno się wahają i często są bardzo niskie kiedy obstawiamy mecz najlepszych drużyn takich jak Barcelona czy Real.

W przypadku tego zakładu bukmacherskiego warto prześledzić wszelkie statystyki jak liczba strzelanych bramek, forma w ostatnich 5 meczach (+ ile bramek padało) oraz historię bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi klubami, których mecz chcemy obstawić.

Czy warto grać zakład obie strzelą

Moim zdaniem zakład obie strzelą nie jest najbardziej opłacalnym sposobem zarabiania u bukmachera, ale przy odpowiednim doborze stawek może dawać spore zarobki. A to dlatego, że dzięki dokładnej analizie typu możemy uzyskać bardzo wysoką skuteczność trafionych zakładów i jeśli mamy do tego „nosa” to zakład, że obie strzelą może być jednym z naszych najlepszych wyborów.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *