zakład połowa koniec meczu ht/ft

ZAKŁAD HT/FT DO PRZERWY KONIEC MECZU

Dzisiaj dokładnie wytłumaczę czym jest zakład HT/FT znany bardziej po polsku jako do przeryw / koniec meczu. Jest to dość skomplikowany zakład, nie jest go wyjątkowo łatwo trafić, ale za to oferowane kursy są bardzo interesujące.

Mecz piłki nożnej składa się z dwóch połów, które nie zawsze są do siebie podobne. Znamy przecież przypadki kiedy do 45 minuty wydawało się, że rozstrzygnięto już zwycięzcę. Tymczasem po przerwie drużyna, która prowadziła mocno się rozluźniła, a zmiany u przeciwników dały taki efekt, że mecz zakończył się remisem. Pamiętasz finał Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem, a Milanem kiedy to włosi prowadzili 3-0 by zremisować 3-3 i przegrać w rzutach karnych? Na pewno pamiętasz. I o tym właśnie mówimy w zakładzie do przerwy / koniec meczu.

Czym jest zakład do przerwy / koniec meczu (HT/FT)?

Zakład do przerwy / koniec meczu to rodzaj zakładu, który możesz zawrzeć u bukmachera. Jego ideą jest to by obstawiający odgadł wynik do przerwy i na koniec meczu. Nie trzeba odgadnąć dokładnego wyniku spotkania, rozchodzi się o wskazanie 1, X, 2. Oba te wskazania muszą być poprawne, żeby kupon był trafiony. Oznacza to, że należy dobrze wytypować wynik do przerwy i na koniec meczu.

Jak grać zakład do przerwy / koniec meczu (HT/FT)?

Nie jest łatwo rozpocząć grę na zakładzie do przerwy / koniec meczu (HT/FT), żeby robić to skutecznie. Jeśli jednak nauczysz się trafnie przewidywać oba te wyniki możesz liczyć na wysokie kursy.

Załóżmy, że przyglądamy się meczowi Leverkusen – Dortmund, w którym kursy prezentują się: 2.55 na Leverkusen, 3.2 na remis i 2.1 na Borussię.

Mógłbyś zagrać zakład do przerwy / koniec, gdzie masz aż 9 możliwości, które mogą mieć takie kursy:

 • 1/1 po kursie 3.5
 • 1/X po kursie 8.5
 • 1/2 po kursie 17
 • X/1 po kursie 6.5
 • X/X po kursie 4.5
 • X/2 po kursie 5.5
 • 2/2 po kursie 2.95
 • 2/x po kursie 10.5
 • 2/1 po kursie 35

Ale co to wszystko oznacza? Pierwsza liczba określa wynik do przerwy, a druga na koniec meczu. Zatem:

 • obstawiając 1/1 wskazujesz, że Leverkusen będzie prowadziło do przerwy i wygra cały mecz;
 • obstawiając 2/1 wskazujesz, że Dortmund będzie prowadził do przerwy i Leverkusen wygra mecz;
 • obstawiając X/X wskazujesz, że do przerwy i na koniec meczu będzie remis.

Pamiętaj, że oba Twoje wskazania muszą okazać się trafne byś wygrał kupon.

Czy opłaca się stawiać zakład do przerwy / koniec meczu (HT/FT)?

Jak widzisz kursy są bardzo atrakcyjne, ale taki zakład nie jest trafić łatwo. Teoretycznie wydaje się, że jeśli ktoś będzie prowadził do przerwy to wygra i całe spotkanie, ale tak być nie musi. Możesz wykorzystać ten fakt, żeby zbudować system bukmacherski na wysokie kursy.

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że zakład HT/FT nie jest łatwy, ale przy odpowiedniej analizie typu i odrobinie szczęścia możesz tym sposobem nieźle ograć bukmachera.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *