zakład bez remisu

ZAKŁAD BEZ REMISU

W tym artykule dowiesz się czym jest zakład bez remisu i czy warto grać tym sposobem u bukmachera. Chociaż nazwa zakład bez remisu jest bardzo wymowna i może wiele sugerować, chciałbym byś przeczytał poniższy artykuł i zastanowił się czy faktycznie warto grać w ten sposób na zakładach sportowych.

Ile razy remis wywalczony w nieprawdopodobnych okolicznościach w 90 minucie zaprzepaszczał Twój kupon i powodował, że przegrałeś, wydawałoby się wygrany kupon? Ile razy zdenerwowałeś się, ponieważ nieodpowiedzialne zagranie, strzał marzenie w ostatniej akcji meczu powodował utratę gola i zwycięstwa, a Twój kupon szedł do kosza? Rozwiązaniem tego problemu może być zakład bez remisu, który postawisz na mecze piłki nożnej.

Na czym polega zakład bez remisu

Zakład bez remisu to specjalny rodzaj zakładu bukmacherskiego, który polega na tym, że w przypadku podziału punktów w meczu stawka zostaje Ci zwrócona (w przypadku zakładu singiel). W przypadku zakładu AKO gdzie na kuponie znajdują się inne spotkania, zakład bez remisu (w przypadku jego zaistnienia) rozliczany jest po kursie 1.0 (czyli tak jakby go nie było).

Innymi słowy mówiąc  grając zakład bez remisu trafiasz określony kurs gdy  wskazana przez Ciebie drużyna triumfuje, a w przypadku remisu dostajesz zwrot.

Warto zauważyć, że zakład bez remisu ma mniejszy kurs niż ten oferowany w zakładzie 1X2.

Zakład bez remisu a typ z podpórką

Ok, ale czy w takim razie nie lepiej zagrać z podpórką, czyli zakład 1X, zamiast bez remisu na gospodarzy? Otóż należy się nad tym zastanowić. Załóżmy, że stawiamy na mecz:

  • Polska – Szwecja gdzie kurs na naszą drużynę wynosi 2.05.

W przypadku zakładu bez remisu:

  • Polska – Szwecja, kurs na naszą drużynę wynosi 1.65.

W przypadku zakładu z podpórką (1x):

  • Polska – Szwecja, kurs na naszą drużynę lub remis wynosi 1.25.

Jak widzisz w przypadku zakładu z podpórką wygrywasz i kiedy wygra Polska, i kiedy będzie remis, ale kurs jest niższy. W przypadku zakładu bez remisu wygrywasz więcej kiedy wygra Polska, a kiedy będzie remis wychodzisz na zero.

Czy warto grać zakład bez remisu

Moim zdaniem lepiej jest grać zakład bez remisu aniżeli typ z podpórką gdzie kurs jest za niski. Warto rozważyć grę bez remisu szczególnie kiedy często niespodziewany remis przegrywa nam kupon. Wprawdzie kurs jest nieco mniejszy, ale częstsze wygrane na pewno szybko nam to zrekompensują.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *