tajny system na bukmachera

TAJNY SYSTEM NA BUKMACHERA

Czy istnieje jakiś tajny system bukmacherski, który pozwala zarabiać pieniądze na zakładach bukmacherskich ? Skoro jakiś system bukmacherski jest tajny to raczej go nie poznamy, co jednak nie przeszkadza nam poruszyć tematu dochodowego systemu bukmacherskiego. Oczywiście, że istnieją tajne systemy bukmacherskie znane tylko nielicznym, którzy nie chcą dzielić się swoją wiedzą z resztą ludzkości. Wynika to najczęściej z takiego faktu, że wspomniany tajny system bukmacherski posiada pewne założenia (jak na przykład określony rodzaj typów bukmacherskich), który podany do publicznej wiadomości mógłby zostać zablokowany przez bukmacherów (ci mogliby zorientować się gdzie popełniają błąd). Czy jednak naprawdę trzeba szukać tajnego systemu bukmacherskiego by zarabiać na zakładach, a może wystarczy tylko obrać odpowiednią strategię gry?

Jest jakiś tajny system bukmacherski?

Tajne systemy bukmacherskie często opierają się na manipulacjach kursami u różnych bukmacherów i mocno przypominają swoimi założeniami grę na tak zwane sure bety. Jednak by wykorzystywać tajny system bukmacherski bardzo często trzeba dysponować ogromnym kapitałem, który pozwala finansowo odczuwać wygrane sięgające 0.25, 0.5 lub 1 % zysku na czysto. Mając do dyspozycji 100 euro, wygramy zatem 0.5 euro, co nie jest wygraną jakby to powiedzieć „wartą świeczki”. By przy wykorzystaniu tajnych systemów bukmacherskich zarabiać „odczuwalne pieniądze” trzeba często dysponować dziesiątkami tysięcy euro, które pozwalają wygrywać większe pieniądze w tajnych systemach bukmacherskich.

Zalety tajnego systemu bukmacherskiego

Tajny system bukmacherski najczęściej swój sukces opiera o unikatowe typy bukmacherskie lub bardzo przemyślany sposób dobierania stawek. Bardzo często takie tajne systemy bukmacherskie dostępne są na tematycznych forach internetowych w tematach zamkniętych tylko dla wybranych użytkowników. Czasami tajne systemy bukmacherskie tworzone są przez grupę osób chcących dowiedzieć się jak pokonać bukmachera, a czasami taki tajny system bukmacherski jest wynikiem działania pojedynczej osoby. Jak każdy system, tak i tajny system bukmacherski musi być przede wszystkim skuteczny i dochodowy. Na nic zda się system bukmacherski, który jest tajny ale nieskuteczny i nie przynosi dochodów, prawda?

Cechy tajnego systemu bukmacherskiego

Tajny system bukmacherski powinien przynosić zyski, a to może być wynikiem odpowiedniej kalkulacji stawek za jakie gramy unikatowe typy bukmacherskie. Warto grać w swoim tajnym systemie bukmacherskim typy, które mają określoną, wysoką wartość (value), dzięki czemu zyskujemy przewagę nad bukmacherem.

Każdy dobry i tajny system bukmacherski powinien opierać się również o prawidłowo przewidziane stawki, które będą „reagowały” na wygrane i przegrane kupony. Gracz doskonale musi zdawać sobie sprawę z tego za jaką stawkę będzie grał kolejny zakład w swoim tajnym systemie bukmacherskim kiedy poprzedni typ okazał się przegrany lub wygrany. By pokonać bukmachera nie tylko trzeba posiadać tajny system bukmacherski, ale może przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego jak skutecznie go wykorzystać.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *