systemy-pilkarskie

SYSTEMY PIŁKARSKIE

Systemy piłkarskie są dla mnie szczególne, ponieważ na zakładach bukmacherskich opieram się wyłącznie tylko na nich. Dlaczego? Ponieważ piłka nożna jest moim życiem, na niej znam się najlepiej.

Oczywiście, prócz piłki nożnej znam się na innych sportach, ale to właśnie o futbolu wiem najwięcej. Dlatego systemy piłkarskie, które stosuje u bukmachera stanowią 99% mojego przychodu.

Widzisz, to jedna z fundamentalnych zasad udanego systemu bukmacherskiego, by obstawiać to na czym się znasz. Nie sugerować się kursami, gołymi statystykami, które nic nie dają. Oczywiście je trzeba brać pod uwagę, ale ważne jest by opierać się przede wszystkim na swojej wiedzy, która powinna być podstawowym kryterium oceny danego typu.

Ja właśnie dlatego stosuję systemy piłkarskie u bukmachera, ponieważ piłka nożna to dyscyplina na której znam się najlepiej. A dzięki temu jestem w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, który typ warto postawić, ale zawsze też pamiętam, żeby typ i szanse jego trafienia skonfrontować z wysokością kursu. Dlaczego? A co mi po tym, że Real wygra na 99.999% z Legią Warszawa skoro kurs wynosi 1.01? Takich typów w swoich systemach piłkarskich nie stawiam.

Systemy piłkarskie u bukmachera

Systemy piłkarskie to najczęściej wykorzystywane sposoby gry u bukmachera. Jest to logiczne, bo przecież piłka nożna jest najpopularniejszym sportem. Ty jednak na pewno zastanawiasz się jakie systemy piłkarskie warto wdrożyć do swojej gry by zarabiać pieniądze. Jest ich co najmniej kilka, ale niektóre – bardziej zaawansowane – wymagają bardzo dużych nakładów finansowych, których większość graczy nie ma.

Najprostszymi systemami piłkarskimi, które możesz stosować u bukmachera, a które przy tym są skuteczne to:

  • wpadki faworytów + progresja – czyli system piłkarski gdzie stawiasz na to, że drużyny takie jak Manchester City, United, Arsenal, Chelsea czy Liverpool zaliczą wpadkę w najbliższym spotkaniu. Stawki dobierasz progresywnie, dzięki czemu jak trafisz raz to od razu jesteś na plusie!
  • wygra ligę, puchar – to nietypowy system piłkarski, który jest sposobem gry długofalowym, ale przynoszącym niezłe zyski (przede wszystkim pewne) – rozchodzi się o to by np. w Lidze Mistrzów postawić na zwycięstwo Barcelony, Bayernu czy Realu (bo te drużyny zawsze dochodzą bardzo daleko), a w odpowiednim momencie można też zagrać kontrę (przeciwny zakład) i osiągnąć pewny zysk. Ten system gry u bukmachera wymaga zamrożenia pieniędzy na dłuższy okres oraz odpowiednich kalkulacji, ale przynosić może pewne zyski.

Jak widzisz systemy piłkarskie mogą być bardzo ciekawe i zróżnicowane. A jak jest Twój sposób gry u bukmachera?

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *