system-na-bukmachera

SYSTEM NA BUKMACHERA

Sposobem na to by zarabiać na zakładach jest system na bukmachera. Oczywiście im skuteczniejszy, tym lepiej dla Ciebie, bo zwiększa się prawdopodobieństwo wygranych i ich wysokość.

Systemów na bukmachera jest wiele, jedne mniej, a drugie bardziej skuteczne. Dziś powiem Ci o tym jaki system na bukmachera przyniesie Ci realizację wymarzonego celu, czyli wygrywania pieniędzy na zakładach sportowych.

Dla mnie system na bukmachera jest czymś co musisz mieć jeśli chcesz wygrywać pieniądze. Widzisz, wiele osób jak mantrę powtarza, że „na zakładach bukmacherskich nie da się zarobić” – bzdura. Oni nie potrafią! Tak samo jak 99% drużyn powtarza, że nie da się pokonać Realu Madryt. No i przegrywają. Tymczasem te 1% drużyn, które w to wierzy, nawet będąc dużo słabszymi piłkarzami, jako drużyna potrafią zatrzymać Królewskich i wygrać spotkanie. Dlaczego Ty nie miałbyś być tym 1% w zakładach bukmacherskich? Jeśli tylko masz system na bukmachera to jesteś na prostej drodze do takiego sukcesu! Ale nie spieszmy się…

Ja (być może podkreślałem to już na moim blogu) system na bukmachera traktuję jako taktykę przyjętą przez drużynę na dany mecz. Jeśli jest skuteczna, możesz wygrać. Twoim celem jest zatem zbudowanie odpowiedniej taktyki. Możesz poczuć się jak Jose Mourinho, Pep Guardiola lub legendarny Sir Alex Ferguson. Tylko dobry taktyk, menadżer jest w stanie pokonać groźniejszego przeciwnika. Jeśli zatem zbudujesz dobrą taktykę, system na bukmachera to go ograsz! Nawet pomimo tego, że ma on przewagę.

Jaki system na bukmachera

Ok, więc pewnie zastanawiasz się jaki system na bukmachera jest tą dobrą taktyką, która pozwala zarabiać pieniądze. Łatwo byłoby podać gotowe rozwiązanie, ale ja chciałbym byś zdawał sobie sprawę z czego składa się skuteczny system na bukmachera. Przede wszystkim:

  • dobrych typów – żaden system na bukmachera gdzie obstawia się „pewniaki” mnie nie przekona. Moje systemy bukmacherskie to takie gdzie gram na wysokie kursy z dużą szansą trafienia! Nie interesują mnie typy na kursy 1.1, 1.5. Ja lubię stawiać kursy 2.2, 3.5, 5.7! W tym tkwi prawdziwy system, którym pokonasz bukmachera.
  • dobrych stawek – nawet trafne typy na wysokie kursy mogą okazać się nie wystarczające, jeśli nieodpowiednio będziesz dobierał stawki. Musisz tak dobrać stawki by pasowały one do kursów jakie grasz, do budżetu jaki posiadasz, do Twojej skuteczności. Stawki w systemie na bukmachera muszą być tak rozpisane by uwzględniać możliwość nawet kilku pomyłek, ale by koniec końców przy pierwszym trafieniu przynieść zysk!
  • znajomości drużyn, dyscypliny – im więcej wiesz o danej drużynie, zawodniku, dyscyplinie, tym łatwiej przychodzi Ci oszacowanie szans na zaistnienie poszczególnego wyniku. A kiedy potrafisz to robić skutecznie, to wiesz czy po danym kursie warto dany typ postawić. To brzmi prosto, ale jest niezwykle ważne. Każdy system na bukmachera powinien opierać się na wysokiej znajomości typów jakie obstawiasz.

Podsumowując powiem tyle, że system na bukmachera to sposób gry. Sposób, który musisz wypracować, analizować i udoskonalać. Kiedy wreszcie stworzysz swój sposób obstawiania, to szansa na zarabianie pieniędzy będzie niezwykle wysoka.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *