system-gry-u-bukmachera

SYSTEM GRY U BUKMACHERA

W pierwszym wpisie powiem jakie są systemy gry u bukmachera. Co jednak najważniejsze, podpowiem, które z nich mogą być dla Ciebie najbardziej korzystne.

Co to w ogóle są systemy gry u bukmachera? Termin tak ogólny, że każdy z Was może interpretować go na własny sposób. Ja chciałbym zobrazować system gry u bukmachera jako taktykę przyjęta przez drużynę na mecz piłki nożnej. Każda drużyna ma jakąś taktykę, którą chce pokonać swojego przeciwnika, osiągnąć zamierzony rezultat.

Jeśli zatem Twoim celem jest zarabianie na zakładach sportowych, to system gry u bukmachera jest Twoją taktyką na jego pokonanie. Co jednak może skrywać się pod tajemniczym terminem sposobu gry u bukmachera? Może się tam skrywać sposób dobierania stawek do zakładów, typy (oraz sposób ich doboru) czy pewne warunki, które muszą zostać spełnione, żebyś zagrał dany kupon.

Na przykład sposobem gry u bukmachera może być obstawianie porażek faworytów według wzorca:

  • kurs na faworyta wynosi 1.1-1.5,
  • faworyt gra na wyjeździe,
  • stawka wynosi 2% budżetu,
  • po 5 przegranych kuponach, w następnym stawka x2,
  • nie obstawiać Ligi Mistrzów,
  • nie obstawiać meczów reprezentacji o punkty (nie towarzyskie).

Takie założenia mogą tworzyć sposób gry u bukmachera i w zależności od Twoich potrzeb, konkretnego wyboru, stopnia skomplikowania, tych kryteriów może być jeszcze mniej lub znacznie więcej. Nie ma reguły jak wygląda sposób gry u bukmachera wybrany przez Ciebie.

Jaki sposób gry u bukmachera

Zapewne zastanawiasz się jaki sposób gry u bukmachera jest najbardziej skuteczny, najlepszy, przynoszący największe zyski. Jest ich kilka, ale wskazanie konkretnego niewiele może Ci pomóc. Dlaczego?

Otóż każdy sposób gry u bukmachera jest nieco inny, przeznaczony na inne możliwości (między innymi finansowe). Nie będziesz mógł sobie pozwolić na to by Twoim sposobem na grę u bukmachera była agresywna progresja, jeśli Twój budżet to zaledwie 100 zł. Ale już przy takim budżecie możesz grać we wspomniany wyżej sposób (porażki faworytów) rozpoczynając od niskich stawek.

Musisz bowiem wiedzieć, że skuteczny sposób gry u bukmachera jest przede wszystkim racjonalny. Oznacza to, że wyznaczyłeś sobie możliwy do osiągnięcia cel, wiesz jak będziesz chciał to robić, a przyjęte przez Ciebie założenia (np. odnośnie stawki początkowej, wzrostu stawek) są rozsądne. To bardzo ważne, bowiem problemem większości osób (szczególnie początkujących graczy na zakładach bukmacherskich), że obstawiają kupony za lwią część swojego budżetu. To niestety nie prowadzi do stworzenia sposobu gry u bukmachera, którym będziesz mógł się pochwalić.

H2 Najlepszy sposób gry u bukmachera h2

Moim zdaniem najlepszy sposób gry u bukmachera składa się z kilku elementów, którymi są:

  • dobrze dobrane stawki,
  • przemyślana strategia (co jeśli? – np. co jeśli przegram X kuponów pod rząd),
  • skuteczne typy,
  • rozsądne zarządzanie kapitałem,

To kilka (z pozoru) prostych czynników, które jednak najmocniej determinują czy Twój sposób na bukmachera będzie można określać mianem najlepszego, czy raczej nie uda Ci się nim wiele ugrać. Odpowiednia analiza tych elementów, ich optymalizacja z czasem powinna przynieść Ci wymierne rezultaty, a Twój sposób na bukmachera będzie skuteczny.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *