system-bukmacherski-progresja-na-remisy

SYSTEM BUKMACHERSKI PROGRESJA NA REMISY

Progresja na remisy to system bukmacherski znany każdemu kto nawet tylko chwilę działa w branży zakładów sportowych. Progresja na remisy jest jednym z pierwszych systemów jakie będziesz mógł poznać.

Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej prostocie oraz pozornemu geniuszowi, przez co wydawać się może, że osiągnięcie wygranej jest niemal pewne, a odkrywca progresji na remisy powinien zostać obsypany złotem i nazwany królem systemów bukmacherskich. Niestety rzeczywistość szybko weryfikuje takie osądy, bowiem progresja na remisy to bardzo dobry system bukmacherski, ale ma jednak poważne wady, które dla 99% grających uniemożliwiają wygrywanie.

Czym jest progresja na remisy

Progresja na remisy to system bukmacherski, który jest bardzo prosty. Nieskomplikowane zasady powodują, że progresją na remisy może grać niemal każdy. Co trzeba zrobić? Wystarczy wybrać jedną drużynę, która naszym zdaniem często remisuje. I obstawiać ten remis aż do skutku, mecz za meczem. Proste, prawda? A gdzie tkwi sukces?

Sukces progresji na remisy jako systemu bukmacherskiego tkwi w tym, że stawkę za każdym przegranym zakładem podnosi się dwukrotnie. Dzięki kursowi przewyższającemu 3.0 taka taktyka powoduje, że pierwsze trafienie w tym systemie gwarantuje zysk! Wspaniale, prawda? A gdzie tkwi haczyk w tym systemie?

Ano haczyk tkwi w tym, że stawki wzrastają bardzo szybko np. 10 – 20 – 40 – 80 – 160 – 320 – 640 – 1280 zł, czyli już przy ósmym typie stawiasz 1280 zł, a suma stawek zbliża się do 2500 zł! A przecież remis możesz trafić za 10 czy 15 razem, bo są przecież czarne serie kilkunastu meczów bez remisu. Czy masz taki budżet, który pozwoli na takie stawki?

Jak widzisz progresja na remisy to system bukmacherski, który w swoim zamiarze brzmi świetnie, ale w praktyce nie jest go tak łatwo realizować. Znacznie łatwiej grać tym sposobem jeśli Twój budżet jest ogromny, ale taki w 99% przypadków nie jest.

To jednak nie oznacza, że system bukmacherski progresji na remisy nie może być inspiracją do stworzenia lepszego sposobu gry, adekwatnego do Twojego budżetu.

Jeśli potrafisz w miarę skutecznie typować wyższe kursy, a stawki w progresji rozłożysz bezpieczniej, to może na podstawie progresji na remisy zbudujesz swój wyjątkowy i bardzo dochodowy system bukmacherski?

Progresja na remisy – warto czy nie?

Moim zdaniem nie warto grać progresją na remisy, bo to system bukmacherski zdecydowanie zbyt agresywny dla większości osób. Poza tym bardzo dużym minusem jest fakt, że na wygrane często trzeba czekać tygodniami. Na przykład zakładając, że wybrana przez Ciebie drużyna gra tylko raz w tygodniu, a remis padnie dopiero za 10 razem, to na wygraną czekasz blisko 3 miesiące! Warto? Moim zdaniem nie. Są lepsze systemy bukmacherskie.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *