system bukmacherski na single

SYSTEM BUKMACHERSKI NA SINGLE

Moim zdaniem system bukmacherski na single to jedna z najlepszych metod na bukmachera, ponieważ przy odpowiednim doborze typów i stawek możesz wygrywać niezwykle często. A jak wiemy odpowiednia kalkulacja stawkami gwarantuje między innymi to, że już przy pierwszym trafieniu wychodzisz na plus. Jeśli tylko zatem stać Cię na poprawne typowanie (w miarę) wysokich kursów to jesteś na prostej drodze by odpowiedzieć sobie jak zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Jestem przekonany, że system bukmacherski na single to zdecydowanie lepsze wyjście niż gra na kupony AKO i liczenie na po prostu fart, że „coś siądzie”. Owszem fajnie jest trafić kupon AKO z kursem 500 przy stawce 5 zł, ale takie sytuacje nie zdarzają się często i gdyby porównać statystyki, wyniki to system bukmacherski na single wypada po prostu lepiej, efektywniej ekonomicznie.

System bukmacherski na single polega na tym, że na jednym kuponie znajduje się ni mniej, ni więcej niż 1 zdarzenie. Nie należy pod definicją zdarzenia rozumieć tylko i wyłącznie typu na to kto wygra mecz. Równie dobrze może to być singiel typu dokładny wynik, strzelec gola, handicap, która drużyna będzie miała więcej żółtych kartek, rzutów rożnych – co tylko chcesz. Z całą jednak pewnością ten sposób na bukmachera opiera się tylko na grze na jeden typ.

Powodów, dla których taki sposób na bukmachera może się udać jest kilka, ale powiedzmy tylko tyle, że tak po prostu grają zawodowi gracze, którzy zarabiają pieniądze na zakładach bukmacherskich. Nie da się na długą metę zarabiać pieniędzy grając zakłady AKO, ponieważ prawdopodobieństwo ich trafienia jest znikome.

Natomiast single systemie bukmacherskim można trafiać jeden za drugim, a nawet jeśli poślizgnie się nam noga to przy odpowiednim doborze stawek od razu wychodzimy na plus.

System bukmacherski na single – czy warto

Oczywiście, że warto grać systemem bukmacherskim na single, bo jak już powiedziałem w 95% przypadków jest to jedyny sposób na sukces. Pozostałe 5% to systemy bukmacherskie opierające się na dublach (dwa typy na jednym kuponie), ale takie sposoby na bukmachera są rzadkością. Nie dlatego, że bardzo ciężko jest je trafić, ale dlatego, że ciężko znaleźć system bukmacherski, który opiera się o grze na duble i jest skuteczny.

Wracając jednak do głównego tematu z absolutnym przekonaniem stwierdzam, że gra na zakładach opierająca się o system bukmacherski na single to bardzo trafny pomysł, który może przynosić zadowalające zarobki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *