system bukmacherski na bramki

SYSTEM BUKMACHERSKI NA BRAMKI

Jednym z ciekawszych sposobów na bukmachera jest system bukmacherski na bramki. Na bramki strzelone w ostatnich minutach spotkania. Kiedy prześledzisz ostatnie wyniki meczów piłki nożnej to łatwo dostrzeżesz, że wyjątkowo często bramki padają w ostatnich 10 minutach spotkania.

Kiedy tak o tym pomyślimy to nie wyda nam się to już takie dziwne, szczególnie kiedy mówimy o meczu, który „nie został zamknięty”, czyli obie drużyny mają jeszcze coś do ugrania. Przegrywająca drużyna otwiera się, żeby zdobyć bramkę honorową, by wyrównać i atakuje co stwarza szansę na bramki dla obu drużyn. Być może jest to pomysł na zaskakująco dobry system bukmacherski. Ta metoda na bukmachera staje się coraz bardziej popularna, a rzesze graczy dostrzegają potencjał w tym sposobie gry u bukmachera. Jak nie trudno się domyśleć jest to system bukmacherski przeznaczony dla graczy, którzy grają zakłady na żywo, wobec czego trzeba mieć sporo czasu na grę tą strategią plus najlepiej byłoby śledzić taki mecz w telewizji.

Na czym polega system bukmacherski na bramki w ostatnich minutach?

Nazwa tego systemu bukmacherskiego mówi niemal sama za siebie. Idea tego sposobu na bukmachera polega na obstawianiu, że w ostatnich 10 minutach padnie bramka. Inny wariant tego systemu gry u bukmachera przewiduję postawienie (jeśli wynik jest na styku – np. 1:0, 2:1), że padnie remis, na co kursy są jeszcze większe (ale to temat na osobną dyskusję).

Oczywiście im mniej czasu pozostało do rozegrania, do końcowego gwizdka sędziego, tym kurs na bramkę wzrasta. Czasami możemy mieć takie szczęście, że kurs jest bardzo wysoki, dzięki czemu ten system bukmacherski zagwarantuje bardzo interesujące zarobki.

Przykład systemu bukmacherskiego na bramki w ostatnich minutach

Wyobraź sobie najbliższy mecz ligowy swojej drużyny, w którym przegrywa ona w 79 minucie meczu 2-1. Co będzie robić? Oczywiście, że atakować, a to prócz okazji na wyrównanie otworzy również drogę do jej bramki z kontry. Kiedy myślisz o tym w ten sposób to nabierasz przekonania, że bramka padnie niemal na pewno, wobec czego ten system bukmacherski wydaje się być całkiem przemyślany.

Ryzyko w systemie bukmacherskim na bramki w ostatnich minutach nie jest duże, bowiem przy tak wysokich kursach możesz stosować niemal minimalne stawki, a i tak w przypadku wygranej zgarniesz sporo kasy.

To system bukmacherski dla każdego kto chciałby zarabiać duże pieniądze na zakładach bukmacherskich, ale nie chce inwestować dużego kapitału.

Czy można zarobić systemem bukmacherskim na bramki w ostatnich minutach?

Ten system bukmacherski przynosi zaskakujące rezultaty, a radość z trafienia wysokiego kursu kiedy pada gol w nieoczekiwanym momencie jest bardzo podniosła. Moim zdaniem ten system bukmacherski na bramki w ostatnich minutach jest jednym z ciekawszych jakie możesz grać u bukmachera i jeśli tylko masz szczęście oraz „nosa” do przewidywania takich trafień, to tym sposobem możesz pokusić się o całkiem niezłe zarobki.

Ostatnie minuty meczu to tylko pozornie moment, w którym wszystko wydaje się rozstrzygnięte. W większości meczów ostatnie 10 minut to moment, w którym wiele może się zdarzyć, a obie drużyny często stawiają wszystko na jedną kartę, dlatego może warto przetestować ten sposób gry.

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *