system-bukmacherski-martingale

SYSTEM BUKMACHERSKI MARTINGALE

Martingale to system bukmacherski, który na pewno znasz. Ja jednak Martingale systemem bukmacherskim bym nie nazywał. Co najwyżej jego częścią. Dlaczego? O tym poniżej.

Czym jest Martingale? Martingale to jedynie sposób dobierania stawek, a nie system bukmacherski. Wspomniany Martingale polega na tym, że aby po przegranym zakładzie w następny postawić dwa razy więcej (o ile kurs wynosi co najmniej 2.0 – jeśli jest mniejszy, wzrost stawki również musi być wyższy). A więc można powiedzieć, że Martingale to jedynie część systemu bukmacherskiego, a nie cały sposób gry.

Przypomnijmy sobie, bowiem czym jest system bukmacherski. To sposób gry, który składa się z:

  • sposobu dobierania stawek,
  • sposobu dobierania typów,
  • sposobu cięcia strat,
  • celu,
  • kilku innych istotnych kwestii, których nie wymieniam.

Dlaczego dalej nie wymieniam? Bo już na drugim punkcie tej wyliczanki widzimy, że Martingale nie jest systemem bukmacherskim, a jedynie jego składową.

Jak wykorzystać Martingale do systemu bukmacherskiego

To jednak nie oznacza, że z Martingale należy rezygnować, bowiem przy takim sposobie stawkowania możesz stworzyć całkiem udany system bukmacherski. Jak już wspomniałem system gry u bukmachera musi mówić jakie typy będziemy obstawiać, jak będziemy je dobierać, ale bardzo ważny jest sposób dobierania stawki, tak by z czasem system bukmacherski zarabiał, żebyś wychodził na plus.

Martingale może pomóc zbudować system bukmacherski o całkiem fajnych efektach, szczególnie jeśli potrafisz z dużą skutecznością typować dość wysokie kursy. Dzięki Martingale taki system bukmacherski jest nie tylko dochodowy, ale również w miarę bezpieczny.

Stawki wzrastają dość szybko, ale przy wysokich kursach i wysokiej skuteczności trafień możesz szybko zarobić duże pieniądze. Wprawdzie Martingale nie jest najbardziej preferowanym przeze mnie sposobem dobierania stawek do systemów bukmacherskich, ale ma swoje zalety, które warto rozważyć kiedy szukasz sposobu na bukmachera jaki może okazać się skuteczny i przynosić zyski.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *