system bukmacherski maria

SYSTEM BUKMACHERSKI MARIA

Pewien gracz kilka lat temu stworzył system bukmacherski Maria, który przyniósł mu zaskakująco dobre rezultaty. Można wręcz powiedzieć, że dowiedział się jak ograć bukmachera i zarobić pieniądze przy wykorzystaniu systemu bukmacherskiego o nazwie Maria. Na czym jednak polega wspomniany system bukmacherski Maria i czy możemy go wykorzystać również my do zarobienia pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Wbrew pozorom system bukmacherski Maria nie jest ani skomplikowany, ani płatny, więc już za chwilę dowiesz się jak można zarabiać pieniądze na zakładach bukmacherskich z wykorzystaniem Maria – bardzo prostego systemu bukmacherskiego o zaskakująco dobrych wynikach.

SYSTEM BUKMACHERSKI MARIA

System bukmacherski Maria to bardzo prosty sposób gry, który opiera się na doborze stawki (w relacji z posiadanym kapitałem) w stosunku do kursu na jaki gramy. Autor systemu bukmacherskiego Maria grał na wyścigach konnych, ale nic nie stoi na przeszkodzie by grać na rynku piłki nożnej. Założeniem systemu bukmacherskiego Maria jest gra przeciwko największym faworytom (ich porażka lub remis). Oczywiście wybór proponowanych typów w systemie bukmacherskim Maria to nie wszystko, bo ogromne znaczenie ma również stawka po jakiej gramy w tym sposobie gry.

Stawki w systemie Maria

Stawka w systemie bukmacherskim Maria uzależniona jest od dwóch elementów :

  • budżetu jaki posiadamy,
  • kursu jaki gramy.

Dla każdego kursu w systemie bukmacherskim Maria przyporządkowano określony procentu budżetu za jaki należy zagrać. Im kurs jest większy, tym mniejszy % kapitału będzie wykorzystany do gry w tym systemie. Wszystko opiera się na założeniu, że faworyci muszą kiedyś w końcu przegrać, a wbrew pozorom robią to częściej niż przeciętnemu graczowi może się wydawać.

Kieruję również tutaj uwagę do graczy początkujących, którzy notorycznie popełniają ten sam błąd, polegający na grze za zbyt wysoki procent kapitału. Jeśli grasz pojedynczy zakład za 100, 50 czy nawet 25 % posiadanego kapitału to nigdy nie zarobisz na zakładach bukmacherskich, nawet jeśli będziesz stosował system bukmacherskim Maria.

Jak grać system bukmacherski Maria

Założeniem każdego systemu bukmacherskiego, w tym i Maria jest gra za nie więcej niż kilka procent kapitału na jeden zakład.

Na przykład jeśli kurs na faworyta wynosi 1.01 – 1.4 to w systemie bukmacherskim Maria grać możemy na przeciwnika lub remis za 1 % kapitału (obecnego budżetu), kiedy kurs wynosi 1.41 – 1.8 to gramy za 2 % kapitału, i tak dalej, i tak dalej. Największa stawka w systemie bukmacherskim Maria wynosić powinna około 5 %. Stawki są większe dla wyższych kursów (na przeciwnika faworyta lub remis). Ten sposób gry opiera się na założeniu, że faworyci tracą punkty częściej niż nam się wydaje, a przy założeniu procentowego doboru stawki względem kapitału i kursu, system bukmacherski Maria naprawdę może odnosić sukcesy.

Tak jak i wiele innych systemów bukmacherskich, tak i Maria wymagają jednak od grającego dość skutecznych typów bukmacherskich. Jeśli nie mamy nosa do przewidywania potknięć faworytów, to raczej system bukmacherski Maria nie będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *