system-bukmacherski-jak-wygrywac-na-zakladach

SYSTEM BUKMACHERSKI, CZYLI JAK WYGRAĆ NA ZAKŁADACH

Być może podkreślałem to już w swoich wpisach, ale moim zdaniem system bukmacherski to jedyny sposób na to jak wygrać na zakładach sportowych. Nie ma innego rozwiązania, innego wyjścia, no chyba, że potrafisz trafiać 99% zakładów jakie stawiasz.

Nie obraź się, ale wnioskuję, że tak nie jest. Co więcej, wnioskuję, że nie ma takiej osoby na całym świecie, więc nie masz się co przejmować. Ja również nie potrafię typować z taką skutecznością. Ba, moja skuteczność czasami nie przekracza kilkunastu procent, mimo to potrafię wygrywać na zakładach, ponieważ posiadam system bukmacherski. System, który podpowiada mi jak grać, co stawiać, za ile i dzięki temu przy pierwszym trafieniu wychodzę na plus.

Wyobraź sobie, że system bukmacherski to taktyka drużyny, która mimo że jest słabsza niż jej przeciwnik, potrafi skutecznie się bronić, wyprowadzić kontratak i wygrać mecz. Nie zawsze mocniejszy wygrywa. I tak samo może być w Twoich zakładach, jeśli stosujesz system bukmacherski.

Co więcej, system bukmacherski nie musi być strasznie skomplikowany. Nie wyobrażaj sobie tablicy, na której zapisano miliony wyliczeń, wskazówek, a Ty nic z tego nie rozumiesz. Dobry system bukmacherski jest prosty, zrozumiały, a przy tym zyskowny. W tym tkwi klucz najlepszego systemu bukmacherskiego. Kiedy na taki trafisz, to już po kilku pierwszych zakładach będziesz wiedział, że to on.

Jestem przekonany, że system bukmacherski powinien się składać z odpowiedzi na pytania:

  • jakie typy stawiać?
  • za ile je stawiać??
  • jak dobierać stawki do kolejnych typów?
  • jak wyszukiwać kolejne typy – na jakich kryteriach się opierać?
  • czego nigdy nie stawiać?
  • jaki jest cel gry?
  • jaki jest budżet na system?
  • jakie cenne wskazówki mogą pomóc wygrać?

Z pozoru te pytania o system bukmacherski możesz uznać za błahe i proste, ale okazuje się, że wcale nie tak łatwo odpowiedzieć na nie dobrze. A prawidłowa i dobra odpowiedź jest kluczem do sukcesu. Moim zdaniem na podstawie własnej wiedzy, analizy i pracy można stworzyć system bukmacherski, którym ograsz bukmachera, bo przecież są na świecie osoby, które zarabiają na zakładach ogromne pieniądze.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *