wszystko o systemach bukmacherskich

SYSTEM BUKMACHERSKI A WYGRANE

Wpis dotyczy porównania gry z systemem bukmacherskim, a obstawiania meczy bez użycia systemu. Mam nadzieję uświadomić co jest lepsze i dlaczego warto wybrać te rozwiązanie.

Gdyby miał zastanowić się nad definicją systemu bukmacherskiego (która w żadnym oficjalnym brzmieniu nie została zaprezentowana) to powiedziałbym, że to inaczej sposób gry, metoda na bukmachera, która ma zapewnić zyski. Z racji tego, że w 99.99% przypadków gram tylko i wyłącznie na piłkę nożną, pozwolę sobie porównać systemy bukmacherskie do taktyk stosowanych przez drużyny.

Nie będę odkrywczy jeśli powiem, że piłka nożna nie zawsze jest sprawiedliwa i nie zawsze lepsza drużyna wygrywa. Fakt, że faworyt przeważał cały mecz, atakował przeciwnika, strzelał na bramkę tworząc sobie przy tym dziesiątki okazji wcale nie musi gwarantować sięgnięcia po 3 punkty. Podobnie w zakładach bukmacherskich, to, że bukmacher ma przewagę, atakuje Cię z każdej strony, nie znaczy wcale, że nie możesz go pokonać. Ale tak stanie się tylko jeśli stosujesz system bukmacherski.

I tak bardzo szybko doszedłem do odpowiedzi na pierwsze pytanie i temat główny tego wpisu, czyli czy warto grać systemem bukmacherskim. Oczywiście, że warto. Powiem więcej, trzeba. O ile oczywiście chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Nie będziesz w stanie pokonać bukmachera jeśli nie zastosujesz systemów bukmacherskich, ponieważ to one niwelują przewagę tworzoną przez choćby marżę bukmacherską. Dzięki odpowiednio dobranym stawkom w systemach bukmacherskich zaczniesz wychodzić na plus już przy pierwszym trafieniu, a przecież o to chodzi, prawda?

Ile dają systemy bukmacherskie

Systemy bukmacherskie dają bardzo wiele, o czym można szybko się przekonać. Wystarczy, że gracze, którzy nie stosowali do tej pory żadnego systemu bukmacherskiego, wprowadzą go do swojej gry, a już po pierwszych dniach zauważą istotne zmiany. Wygrane mogą być nawet o kilkaset procent większe (o ile w ogóle ktoś wygrywa na zakładach, nie stosując systemu na bukmachera).

Jakim systemem grać?

Należy dostosować system bukmacherski nie tylko do swoich potrzeb, ale również do możliwości takich jak przede wszystkim kapitał oraz wolny czas. Niektóre systemy bukmacherskie wymagają sporych nakładów finansowych (bez nich nie osiągnie się zamierzonych celów) oraz sporej ilości czasu (tu szczególnie mówię o systemach bukmacherskich live, czyli dotyczących meczów na żywo).

Moim zdaniem jest wiele systemów bukmacherskich, które trzeba rozważyć planując swoją metodę na bukmachera, ale ważne by sugerować się swoimi potrzebami i możliwościami, nie patrząc na to jakie wygrane daje danym system innym graczom.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *