sposoby-na-bukmachera

SPOSOBY NA BUKMACHERA

Każdy kto chce znać sposoby na bukmachera, powinien przeczytać ten artykuł. Przedstawię w nim przynajmniej dwa sposoby na bukmachera, które działają i mogą Ci przynosić duże wygrane.

Ale czym w ogóle są sposoby na bukmachera, jeśli chcielibyśmy je jakoś jasno zdefiniować. Jak sobie tłumaczyć ten termin, by mieć jasność o czym w ogóle rozmawiamy. Pod sformułowaniem sposobów na bukmachera powinniśmy rozumieć system gry, który daje wygrywać na zakładach, poprzez zwiększenie Twoich szans, a zmniejszenie przewagi przeciwnika. Czy jest to możliwe?

Musimy uświadomić sobie, że pojedynek z bukmacherem nie będzie należał do łatwych, ponieważ dysponuje od ogromnymi zasobami wykształconych ludzi, dziesiątkami profesjonalnych narzędzi do analiz, a także narzuca między innymi marżę bukmacherską. Wszystkie te czynniki powodują, że sposoby na bukmachera muszą być naprawdę sprytne, jeśli mają Ci przynieść realizację Twojego celu. Jeśli jednak sposób gry jaki odkryjesz, okaże się trafnym systemem, to możesz liczyć na wysokie wygrane.

Dla mnie sposoby na bukmachera powinny być proste, bo skomplikowane zakłady wcale nie muszą być lepsze. Jeśli coś jest proste i działa, to znaczy, że jest genialne. Powinniśmy zatem przyjąć taki sposób gry u bukmachera, gdzie wiemy:

  • jakie (i dlaczego) zakłady będziemy stawiać,
  • po jakich stawkach.

To podstawowe dwa elementy, na których powinieneś się skupić, jeśli chcesz ułożyć sposoby na bukmachera. Poniżej omówię je szerzej oraz podam swoje przykłady.

2 sposoby na bukmachera

Moje 2 sposoby na bukmachera są dość proste, ale mogą okazać się skuteczne. Jednak chciałbym wrócić do dwóch podstawowych elementów, które musisz zrozumieć.

  • świadomość typów to nieodłączny element sukcesu. Musisz wiedzieć jakie i dlaczego takie typy stawiasz. Przede wszystkim skoncentruj się na takich zakładach, na których się znasz, bo tam łatwiej jest Ci określić szansę trafienia i sprawdzić czy przy danym prawdopodobieństwie opłaca się stawiać po takim kursie. Jest to szalenie ważne i często decyduje o sukcesie (lub jego braku) w zakładach sportowych;
  • świadomość stawek za jakie będziesz grał to serce, które tworzy sposoby na bukmachera. Wiemy doskonale, że nie ma typów nieomylnych, każdy ktoś kiedyś przegra jakiś zakład (lub robi to nawet często). To jednak przy odpowiednio dobranych stawkach żaden problem, ponieważ nawet jedno trafienie może gwarantować zysk, wyjście na plus.

Teraz już wiesz co tworzy, a właściwie co jest najważniejsze w systemie gry, a ja mam zamiar przedstawić Ci 2 proste i skuteczne sposoby na bukmachera.

  • porażki faworytów z progresją – to prosty sposób na bukmachera, w którym obstawiasz porażki faworytów (kursy 1.4 – 1.8 u siebie oraz 1.01 – 1.5 na wyjeździe) i stosujesz progresję. Musisz ją wyliczyć samemu według posiadanego budżetu oraz wysokości kursów jakie grasz. Rozchodzi się o to by stawki wzrastały za każdym przegranym zakładem (jak najwolniej), ale przy pierwszym trafieniu dawały zysk. Oczywiście w swoich sposobach na bukmachera możesz podnosić je szybciej, ale wtedy znacznie bardziej ryzykujesz utratę kapitału.
  • handicap na wyrównane drużyny – znasz te mecze, w których kurs na gospodarzy i gości oscyluje w granicach 2.2 – 2.6 i jest mniej więcej wyrównany? Zauważ, że często w takich meczach dochodzi do wyników jednostronnych, gdzie jedna z drużyn wygrywa co najmniej dwoma bramkami. Jeśli postawisz handicap (-1) na jedną z nich, to kurs wynosić będzie ponad 4.0, a często nawet w okolicach 5.0. Myślę, że to sposób na bukmachera, który musisz polubić, bo nic nie sprawia takiej przyjemności jak trafianie wysokich kursów, prawda?

Jak widzisz sposoby na bukmachera, nie muszą być skomplikowane, jeśli są przemyślane i sprytne. Takie proste systemy mogą dawać zaskakująco dobre rezultaty. Jeśli je wypróbujesz, napisz do mnie jakie wyniki osiągasz!

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *