rewelacyjny system bukmacherski

REWELACYJNY SYSTEM BUKMACHERSKI

Dzisiaj podam Wam do wiadomości rewelacyjny system bukmacherski, za pomocą którego możecie (i będziecie) osiągać znacznie lepsze wyniki niż do tej pory. Nie ukrywając przyznam, że aby zarabiać na zakładach bukmacherskich, trzeba nieźle się natrudzić tworząc taktykę obstawiania, zwaną powszechnie systemem bukmacherskim, ale nie musicie tego robić jeśli poznacie mój rewelacyjny sposób.

Bez względu na to o jakim systemie bukmacherskim będziemy rozmawiać, czy jest on rewelacyjny, po prostu dobry, czy jakikolwiek inny, zanim przystąpisz do gry powinieneś stwierdzić dwie rzeczy:

  • co chcesz osiągnąć (Twój cel),
  • ile zainwestujesz (Twój budżet).

I obie te wartości powinny iść ze sobą w parze. Nie możesz oczekiwać, że inwestując 500 zł zarobisz w ciągu miesiąca 500 000 zł, bo w tym nie pomoże Ci nawet rewelacyjny system bukmacherski. Jest to po prostu niemożliwe, a każdy kto mówi inaczej, kłamie. Istnieją oczywiście dochodowe systemy bukmacherskie, na których można zarabiać spore pieniądze, ale nie aż takie. Poza tym często takie dochodowe sposoby na bukmachera wymagają inwestycji znacznie większego kapitału niż napisane powyżej 500 zł.

Jaki system bukmacherski jest rewelacyjny

Aby poznać rewelacyjny system bukmacherski, wcale nie trzeba sięgać daleko. Wystarczy (nawet z ogólnodostępnych) systemów wybrać pojedyncze, aczkolwiek skuteczne metody na bukmachera i połączyć je w całość. Moim zdaniem świetnym sposobem doboru stawek (część systemu bukmacherskiego) jest progresja, bowiem zapewnia ona duże zyski już przy pierwszym trafieniu. Przy odpowiednio wysokich kursach wzrost stawek wcale nie jest tak drastyczny jak można by stwierdzić, dlatego to progresja tworzy rewelacyjny system bukmacherski.

Ale jakie typy stawiać w tym sposobie na bukmachera? Tu zaczynają się małe schody, bo wiele zależy od tego jak skuteczne są Twoje typy, ale jednym ze sposobów jest gra na gospodarzy, na których kurs wynosi 2.1 – 3.55 i to jeszcze z ujemnym handicapem! Na przykład jeśli rozpatrujesz mecz:

  • Stoke – Crystal Palace

I na gospodarzy kurs wynosi 2.4 to w meczu:

  • Stoke (-1) – Crystal Palace

Kurs będzie oscylował w granicach 4.0. I wiesz co? Postaw taki zakład, bo możesz się zdziwić, ale w tak wyrównanych (pod względem kursów) meczach często gospodarze wygrywają więcej niż jednym golem. Zasada ta najczęściej dotyczy ligi angielskiej, niemieckiej czy włoskiej i może Cię to zdziwić, ale taki prosty sposób tworzy rewelacyjny system bukmacherski, który jest dochodowy i nieskomplikowany.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *