profesjonalny system bukmacherski

PROFESJONALNY SYSTEM BUKMACHERSKI

Bardzo ciężko jest znaleźć profesjonalny system bukmacherski w Internecie, choćby z dwóch powodów. Po pierwsze nikt kto stworzy system bukmacherski, który jest profesjonalny nie będzie się nim tak łatwo chciał dzielić. Po drugie ludzie pragnęliby otrzymać gotowe narzędzie do zarabiania gigantycznych pieniędzy za darmo. To często jest bardzo niemożliwe, ponieważ profesjonalny systemy bukmacherskie kosztują dużo pieniędzy. Ale czy wobec tego można stworzyć profesjonalny system bukmacherski samemu ? Czy może lepiej taki system bukmacherski kupić od profesjonalisty ? Wreszcie jak rozpoznać profesjonalny system bukmacherski i jakie powinny być jego cechy ?

Jaki system bukmacherski jest profesjonalny?

Wbrew powszechnej opinii profesjonalny system bukmacherski to nie jest wcale poradnik na 50 stron A4, który zawiera niezrozumiałe, skomplikowane działania matematyczne (choć tego nie wykluczam). Tak naprawdę systemy bukmacherskie profesjonalistów mogą składać się z kilku linijek tekstu, które stanowić będą założenia. Wystarczy, że napiszę sobie jakie typy bukmacherskie po jakiej stawce będę stawiał, dodam kilka założeń jaki jest mój cel (ile chcę zarobić, przy jakiej stracie rezygnuje), a także powiem co będę robił po przegranym zakładzie i w tym momencie mam gotowy system bukmacherski. By był on jednak profesjonalny muszę zadbać o odpowiednie przygotowanie tak wszystkich założeń.

Jak stworzyć profesjonalny system bukmacherski

Pierwszym krokiem ku profesjonalnemu systemowi bukmacherskiemu powinno być przeprowadzenie odpowiednich testów:

  • na „sucho” – czyli przeprowadzać badanie w Excelu bez stawiania zakładów,
  • realnie – stawiając zakłady za pieniądze.

Z tych „badań” powinniśmy uzyskać odpowiedź na jedno, a zasadniczo dwa pytania : jakie są mocne i słabe strony naszego systemu. By stał się on profesjonalnym systemem bukmacherskim powinniśmy podjąć kolejne działania mające na celu :

  • umocnienie mocnych stron systemu,
  • wyeliminowanie słabych stron systemu.

Za dobre i słabe strony systemu bukmacherskiego uznać możemy : prawidłową reakcję na przegrany zakład, wysoką skuteczność typowań względem kursu, błędnie dobierane stawki czy grę na bezwartościowe zakłady bukmacherskie.

By nasz sposób gry stał się profesjonalnym systemem bukmacherskim musimy wyeliminować wszystkie słabe strony. To może okazać się bardzo ciężkie, ale praca nad tym aspektem może stworzyć profesjonalny system bukmacherski, czyli coś na czym bardzo mocno nam zależy.

Profesjonalny system to maszynka do pieniędzy

Skoro chcemy stworzyć narzędzie, maszynkę do zarabiania pieniędzy to ciężko spodziewać się by było to proste zadanie. Bardzo często profesjonalne systemy bukmacherskie zostały opracowane na podstawie badań, analiz i zakładów bukmacherskich zawieranych latami. Często powstawały one na podstawie doświadczeń. Przykładowo grający zauważył, że pewien rodzaj typów bukmacherskich zaczął przynosić mu zyski, więc kontynuował on ten sposób gry. Następnie na przestrzeni lat zauważył, że lepiej jest stawiać dla danego kursu określony procent kapitału, a nie grać stawką płaską i w ten sposób stworzył profesjonalny system bukmacherski. Jak widać stworzenie profesjonalnego systemu bukmacherskiego nie musi być wynikiem jednorazowego działania, a prostej ewolucji sposobu gry na przestrzeni lat.

Ten kto ma dryg to analizowania, badania i wyciągania wniosków, ten może stworzyć profesjonalny system bukmacherski samemu w przeciągu pewnego okresu czasu. Ten kto takich zdolności nie ma lub nie chce na to poświęcać czasu może kupić profesjonalny system bukmacherski, ale w takim przypadku liczyć się trzeba z bardzo dużymi wydatkami !

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *