nowy system bukmacherski

NOWY I CIEKAWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Zmorą dla grających szukających systemów bukmacherskich są wciąż pojawiające się te same sposoby gry, które raczej nie przynoszą wymiernych zysków. Czy jest jakiś nowy system bukmacherski, dotąd nieznany, a za to skuteczny ? Czy ktoś wymyślił system bukmacherski tak nowy i pomysłowy, że dzięki niemu można ograć bukmacherów ?

Jestem daleki od stwierdzenia, że koniecznością jest znaleźć nowy system bukmacherski, bo być może obecne systemy bukmacherskie nie są wcale takie złe, tylko trzeba je odpowiednio ulepszyć ? Dlaczego nie stworzyć nowego systemu bukmacherskiego na podstawie progresji czy gry na nie-faworytów przy stawce procentowej ? Może to właśnie sposób na nowy system bukmacherski, który przyniesie sporo pieniędzy ? Za nowy system bukmacherski wcale nie musimy uznawać takiego sposobu gry, który opiera się na innych typach bukmacherskich czy całkowicie innowacyjnym sposobie dobieranie stawki. Nowym systemem bukmacherskim może być również sposób opierający się na modyfikacji dotychczas znanych nam systemów bukmacherskich.

Jaki nowy system bukmacherski?

Ok. więc jak możemy zmodyfikować grę na progresję, tak by był to nowy system bukmacherski ? Ano zauważ, że większość osób grających na progresję stosuje ten system bukmacherski jako sposób gry na remisy. Nowym pomysłem może być gra przy wykorzystaniu progresji (wszak to tylko sposób dobierania stawki, zarządzania kapitałem) na grę przeciwko faworytom. To może być naprawdę dochodowy i sprawdzony, nowy system bukmacherski. Warto zapamiętać sobie, że każdy system bukmacherski ma dwie składowe :

  • typy bukmacherskie,
  • sposób dobierania stawki.

Warto zatem przyjrzeć się obecnym systemom bukmacherskim i sprawdzić ich bolączki. Jeśli problemem gry na remisy przy wykorzystaniu progresji są typy bukmacherskie to możemy zmienić właśnie to na co będziemy typowali, grając na przykład przeciwko faworytom i w ten sposób stworzymy całkowicie nowy system bukmacherski.

Sposób na nowy system bukmacherski

Jeśli do tej pory graliśmy przeciwko faworytom przy wykorzystaniu stawki płaskiej to możemy zmienić sposób dobierania stawki na procentowy względem oferowanego kursu, pozostawiając typy bukmacherskie takie same i w ten sposób stworzymy unikatowy, nowy system bukmacherski, który może być dla nas dochodowy.

Jak zatem widać nowy system bukmacherski nie musi opierać się na wymyślaniu wszystkiego co potrzebne do stworzenia systemu bukmacherskiego od nowa, a może brać się z modyfikacji, dotychczas istniejących systemów bukmacherskich.

Moim sposobem na nowy system bukmacherski jest obserwacja gry innych obstawiających, ich pomysłów na nowy system bukmacherski, a następnie modyfikacja tych pomysłów, by dopiero co stworzony system bukmacherski był dochodowy. Oczywiście takie modyfikacje to tylko mój sposób na to jak nowy system bukmacherski może powstać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by taki nowy system bukmacherski stworzyć kompletnie od nowa, ale trzeba pamiętać o tym, że wymaga to wysiłku i czasu na testy. Zanim wystartujemy z naszym systemem bukmacherskim jako nowym pomysłem na grę, musimy przetestować go na „brudno” tak by zabezpieczyć się przed ewentualną pomyłką. Takie sprawdzenie nowego systemu bukmacherskiego pozwoli uniknąć nam pomyłki w grze za pieniądze, a tym samym ich ewentualnej utraty.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *