najlepsze-systemy-bukmacherskie

NAJLEPSZE SYSTEMY BUKMACHERSKIE

W dzisiejszym artykule poznamy najlepsze systemy bukmacherskie. Mam zamiar skupić się na systemach darmowych i płatnych, przedstawię Wam krótki najbardziej popularne system gry.

Czym są najlepsze systemy bukmacherskie? Sam system jest sposobem gry, który określa:

  • typy jakie stawiamy,
  • sposób wyboru tych typów,
  • stawki za jakie gramy,
  • jak dobierać kolejne stawki,
  • co robić w przypadku przegranej jednego, kilku kuponów,
  • jaki jest cel gry (np. zarobić 100%),
  • jaki budżet trzeba przeznaczyć na grę.

Sposób gry, który zawiera w sobie wszystkie wymienione elementy może znaleźć się w zestawieniu najlepszych systemów bukmacherskich, bo ma wszystko czego potrzeba by osiągnąć sukces.

Nie muszę chyba za bardzo rozpisywać się dlaczego najlepsze systemy bukmacherskie muszą wyjaśniać jakie typy należy stawiać, po jakich stawkach, bo to bardziej oczywiste niż piasek na pustyni. Warto jednak zaznaczyć, że najlepsze systemy bukmacherskie wyjaśniają również jak te typy dobierać (jakimi kryteriami się sugerować), jak rozpisywać kolejne stawki (np. jeśli przegrasz kilka kuponów), ale też mówią o celu i budżecie systemu bukmacherskiego. Mało kto zwraca na to uwagę, a wierz mi lub nie – bez tego nie osiągniesz sukcesu na zakładach sportowych.

Jakie systemy bukmacherskie są najlepsze

Najlepsze systemy bukmacherskie to takie, jakie przynoszą zysk. Proste, prawda? W praktyce niekoniecznie, o czym na pewno miałeś okazję się przekonać. Bo jaki najlepszy system bukmacherski przynosi zysk?

Jestem przekonany, że miałeś okazję poznać progresję na remisy, ale ta nie daje zysku. I nie ma prawa dawać zysku, bo grający mają kapitał zbyt mały by realizować ten system bukmacherski. System, który wymaga ogromnego kapitału. Po prostu źle dopasowują sposób gry do swoich możliwości, co wcale nie oznacza, że progresja na remisy to nie najlepszy system bukmacherski. Gdyby dysponować nieskończonym budżetem, to progresja na remisy byłaby najlepszym sposobem gry!

Większość darmowych systemów bukmacherskich jest dobra, ale trzeba je odpowiednio „doszlifować” to znaczy dostosować do swoich warunków. Budżetu, typów jakie grasz i w jakich jesteś mocny. Kilka poprawek powinno sprawić, że nawet darmowy system bukmacherski może okazać się najlepszy.

Nie będę ukrywał, że płatne systemy bukmacherskie są zdecydowanie skuteczniejsze. Sprzedający je autorzy często dołożyli wielu starań by odpowiednio zaplanować sposób gry i tworząc tym samym najlepszy system bukmacherski. Choć trzeba za nie zapłacić od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych, to z mojego obecnego doświadczenia wynika, że taka inwestycja w płatny system bukmacherski potrafi w większości zwrócić się już w pierwszych dniach.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *