METODA NA BUKMACHERA

Jaka metoda na bukmachera jest najskuteczniejsza? Takie pytanie zadajesz sobie nie tylko Ty, ale i większość grających, którzy chcieliby poznać sposób na obstawianie zakładów, tak by czerpać z tego zyski. I tu od razu chciałbym powiedzieć, że jest metoda na bukmachera, która gwarantuje w 100% zarobki.

Pomyślisz – co za wariat? – 100% pewności, że pokonam bukmachera? W takim razie ja stąd wychodzę. Poczekaj! Wyjaśnijmy coś sobie. Mówiąc o 100% pewnej metodzie na bukmachera mam na myśli sposób, który w krótszym czy dłuższym czasie gwarantuje wyjście na plus, zarobienie pieniędzy aczkolwiek nie gwarantuje tego, że będziesz trafiał wszystkie kupony jakie postawisz. Nie jestem głupim. Nie jestem kłamcą. Ale wiem jak zarabiać na zakładach bukmacherskich i mam nadzieję, że wysłuchasz mojej metody na bukmachera. A ja powiem Ci na czym polega sekret zawodowych graczy, którzy dostają limity u bukmacherów i zarabiają pieniądze, o jakich przeciętny gracz może tylko pomarzyć.

Długo można by rozpisywać się o historii osób, które znam, a które u większości bukmacherów są person non grata, bowiem udało się im pozbawić bukmacherów dość sporych pieniędzy. Oczywiście konta nie są całkowicie zablokowane, ale mają takie limity, że gra na poważne pieniądze nie jest możliwa. Na szczęście jest kilku bukmacherów, którzy tego nie robią.

Wracając jednak do tego co jest metodą na bukmachera to odpowiedź może Cię zaskoczyć ale to nic innego jak systemy bukmacherskie. 

Hola, hola, ale ja już je stosowałem i nic nie dawały – zapewne powiesz.

Metoda na bukmachera zawodowych graczy

Zapewne po części masz rację, ale tylko dlatego, że grałeś złe systemy bukmacherskie. Nie spodziewaj się, że zarobki na zakładach bukmacherskich czerpie się grając progresją na remisy czy innym popularnym systemem bukmacherskim. Zawodowe metody na bukmachera to systemy (niekoniecznie skomplikowane), ale budowane na podstawie wieloletnich doświadczeń, obserwacji, kalkulacji stawkami, dobieraniu odpowiednich typów. Gdy otrzymujesz taki system bukmacherski możesz pomyśleć, że jest banalny i „czemu Ty wcześniej na to nie wpadłeś”, ale właśnie na tym polega metoda na bukmachera zawodowych graczy. Prostota i efektywność to przepis na najlepszy system obstawiania.

Jasne, że trafność typów czy inne warunki udanego obstawiania zakładów są ważne i wpływają na wysokości Twoich zarobków, determinują jak często wygrywasz kupony, ale ostatecznym i najważniejszym elementem odpowiadającym na pytanie czy uda Ci się na tym zarobić jest metoda na bukmachera, którą stosujesz, a odpowiednie systemy bukmacherskie stanowią klucz, przepustkę do dużych pieniędzy.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *