jakim-systemem-grac-u-bukmachera

JAKIM SYSTEMEM GRAĆ U BUKMACHERA

Obstawiając mecze zapewne co jakiś czas rozmyślasz jakim systemem grać u bukmachera by wreszcie wygrywać pieniądze, jakie zawsze chciałeś wygrywać. Jak zapewne wiesz jest wiele systemów bukmacherskich, ale tylko nieliczne są na tyle skuteczne, żeby można było je brać pod uwagę.

Chciałbym jednak zwrócić uwagę tym, którzy zastanawiają się jakim systemem grać u bukmachera, że wcale nie powinieneś źle oceniać niektórych systemów, jakie nie przynoszą zysku innym graczom. Przykładem może być progresja na remisy. Fakt, że nie daje on wygrywać wielu ludziom i jeśli przejrzysz fora internetowe to dojdziesz do wniosku, że gra tym systemem bukmacherskim mija się z celem, co jednak nie jest zgodne z prawdą.

Dowód? Problem w progresji na remisy polega na tym, że ludzie ją obstawiający rozpoczynają od zbyt wysokiej stawki początkowej, względem swojego budżetu. Pierwsza stawka musi zostać dobrana w ten sposób by możliwe było przejście przez kilkanaście progów, bo tyle czasami trzeba czekać na remis. Jeśli chcesz wiedzieć jakim systemem grać u bukmachera to chciałbym, żebyś uświadomił sobie, że nie warto skreślać niektórych systemów, nawet jeśli inni na nich nie zarabiają. Wprawdzie progresja na remisy moim zdaniem i tak nie jest dobra (ponieważ zbyt długo trzeba czekać na wygraną – np. kilka tygodni!), a zysk nie jest adekwatny do poniesionych kosztów i wspomnianego już czasu.

Jakim systemem obstawiać u bukmachera

A więc jakim systemem obstawiać u bukmachera, jeśli nie przykładową progresją na remisy? W pewnym stopniu można powiedzieć, że nie ma uniwersalnego systemu z jednego powodu. Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę np. grę na porażki faworytów to ja mogę osiągnąć sukces na takim systemie bukmacherskim, ale ktoś inny nie. Dlaczego? Ponieważ ja dobrze i skutecznie przewiduję potknięcia faworytów, a ktoś inny nie. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie jakim systemem grać u bukmachera musisz zatem wiedzieć jakie typy trafiasz często i skutecznie, bo to podstawa udanego systemu bukmacherskiego.

Drugim pytanie, które powinien postawić sobie każdy kto zastanawia się jakim systemem grać u bukmachera, jest to jak będzie dobierać stawki. Moim zdaniem system bukmacherski powinien być rozpisany tak, żeby:

  • nie narażać budżetu gracza – jedna gra nie pochłonęła kilkudziesięciu procent kapitału,
  • umożliwiał co najmniej kilka pomyłek – abyś mógł nie trafić kilku kuponów, ale wciąż pozostać „w grze”,
  • przynosić zysk przy pierwszym trafieniu.

Stworzenie systemu bukmacherskiego, który spełnia wymienione powyżej warunki jest jasną odpowiedzią na pytanie jakim systemem grać u bukmachera. Ten kto stworzy taki system gry na pewno osiągnie znaczne lepsze rezultaty niż 90% grających.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *