jaki system bukmacherski

JAKI SYSTEM BUKMACHERSKI

W tym artykule chcę powiedzieć jaki system bukmacherski może dać Ci wyniki, o jakich zawsze marzyłeś. Możemy mówić, że zakłady sportowe to świetna zabawa, pasja, emocje i adrenalina, która udziela się podczas oglądania meczu, a my w napięciu czekamy na ostateczny rezultat, bo prawdopodobnie możemy wygrać kilka tysięcy złotych.

Pełna zgoda, zakłady bukmacherskie to naprawdę fajne hobby, które zapewnia niezły zastrzyk adrenaliny, ale czy naprawdę o to chodzi? Czy naprawdę dlatego stawiasz zakłady sportowe, żeby poczuć adrenalinę? Ja stawiam na mecze, ponieważ chcę zarabiać pieniądze, a to jest możliwe tylko wtedy kiedy wiesz jaki system bukmacherski działa najskuteczniej.

Bez systemu bukmacherskiego nie da się zarobić pieniędzy na zakładach sportowych. Koniec kropka. Dlaczego mam takie zdanie? Ponieważ bukmacher jest znacznie silniejszy od Ciebie. A czy wyobrażasz sobie, że takie Cagliari grające bez ładu i składu rozbija w pył Juventus? Albo, że Caen pokonuje 3-0 faworyzowane PSG bez taktyki? Odpowiedź jest oczywiście jedna, ale jeśli te drużyny mają strategię gry, taktykę to mogą pokonać silniejszego rywala. Jeśli zatem i Ty będziesz miał strategię gry, taktykę to także będziesz mógł pokonać silniejszego rywala, jakim jest bukmacher. A tą strategią gry czy taktyką – jakkolwiek to nazwiemy – jest system bukmacherski. Nikt nie przekona mnie do zmiany zdania – tylko dzięki systemom bukmacherskim można zarabiać pieniądze na zakładach. Nie mówię tego „od tak”, tylko z doświadczenia i obserwacji, bowiem znam wiele osób, które na zakładach sportowych zarabiają pieniądze i wszystkie z nich, stosują systemy bukmacherskie.

Jakim systemem bukmacherskim grać

O ile wiemy już co jest potrzebne, żeby zarabiać na zakładach sportowych, nie wiemy jakim systemem bukmacherskim grać, żeby osiągnąć postawiony przed sobą cel. Moim zdaniem dobry system bukmacherski powinien:

  • opierać się o grę na wysokie kursy,
  • tak sugerować stawki by wyjść na plus przy pierwszym trafieniu,
  • mówić jakie typy należy grać (i jak je selekcjonować),
  • mówić czego absolutnie nie robić.

Każdy system bukmacherski, który posiada te cztery podstawowe (a inaczej mówiąc główne, niezbędne cechy) jest dobrym sposobem na bukmachera, o ile tylko wyniki osiągane grą za jego pomocą są satysfakcjonujące. Z całą pewnością można powiedzieć, że tak przygotowany system bukmacherski to doskonały fundament do zbudowania dochodowego sposobu gry u bukmachera, bowiem nawet gdyby początkowo coś szło nie tak, to przecież taki sposób można optymalizować. 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *