jak-zarabiac-na-zakladach-bukmacherskich

JAK ZARABIAĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Dzisiaj mam zamiar powiedzieć Ci jak zarabiać na zakładach bukmacherskich (o ile w ogóle to możliwe).

Każdy kto obstawia zakłady sportowe, chciałby wiedzieć jak na nich zarabiać. Nie jest to proste, bowiem jak wskazują statystyki oraz zwykła obserwacja, znaczna część grających przegrywa swoje pieniądze. Jednak czy jest to problem polegający na tym, że bukmacher ma zbyt dużą przewagę na grającym, czy może obstawiający zakłady nie potrafią dobrze tego robić?

Przyznam szczerze. Wiem jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, a przynajmniej co zrobić by sobie to umożliwić. Jest kilka prostych sposobów na to jak więcej zarabiać na zakładach, a ich wprowadzenie nie wymaga od Ciebie specjalnego wysiłku.

Z mojej obserwacji okazuje się bowiem, że to grający popełniają tak wiele błędów (bardzo podstawowych), które skutecznie wybijają im szanse na ogranie bukmachera. Tymczasem ich wyeliminowanie jest proste i daje super wyniki.

Jak łatwo zarabiać na zakładach bukmacherskich

Poniżej kilka wspomnianych przeze mnie wskazówek, które pokażą Ci jak łatwo zarabiać na zakładach bukmacherskich.

  • Po pierwsze, graj za mniej. Co to oznacza? Ano tyle, że zdecydowana większość grających (i to nie tylko początkujących!) gra za ogromny % swojego kapitału. Musisz wiedzieć, że zawodowi gracze, którzy wiedzą jak zarabiać nigdy nie stawiają na jeden kupon więcej niż 3-4 % całego kapitału! Dzięki temu nie podejmują oni zbędnego ryzyka, które notorycznie pojawia się u graczy początkujących i średniozaawansowanych.
  • Po drugie, graj rozsądniej. Co to oznacza? Ano tyle, że większość ludzi, którzy jeszcze nie wiedzą jak zarabiać na zakładach bukmacherskich obstawia mecze, na których się nie zna. Absolutnie nie wyobrażam sobie jak można typować mecze nie znając zawodników, nie wiedząc jak dana drużyna się spisuje albo w ogóle nie mając o niczym pojęcia, sugerować się kursami i grać takie zakłady. W ten sposób nigdy nie dojdziesz do momentu, w którym będziesz wygrywał pieniądze na zakładach bukmacherskich.
  • Po trzecie, nie graj pod wpływem emocji. Szczególnie, kiedy niedawno przegrałeś i masz zamiar się odegrać. Wszyscy wiemy, że w takim momencie najczęściej obstawiamy zakłady bardzo niekorzystne – ryzykowne i po wysokich stawkach. Pod wpływem emocji bardzo łatwo o pomyłkę i na pewno wtedy nie wymyślisz jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Spokój, to jeden z elementów sukcesu w tej grze.

Jest wiele czynników, które wpływają na sukces na zakładach sportowych, które stanowią element przewodnika jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, ale zagłębienie się w nie mogłoby zająć nam bardzo długo. Dlatego więcej szczegółów poznasz w kolejnych wpisach na moim blogu.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *