kontra w zakładach bukmacherskich

JAK OSIĄGNĄĆ PEWNY ZYSK GDY NA KUPONIE ZOSTAŁ JEDEN MECZ

Dzisiaj powiem Ci jak osiągnąć pewny zysk gdy na kuponie został tylko jeden mecz. Taki sposób na bukmachera nazywany jest również kontrą.

Wiesz zapewne, że kontratak to często bardzo skuteczny sposób na silniejszego rywala. Chowasz się na własnej połowie by zaatakować w najmniej spodziewanym momencie, kiedy rywal się odsłonił, kiedy jest dużo przestrzeni do osiągnięcia Twojego celu. Kontra w zakładach bukmacherskich wygląda nieco inaczej, ale jest tak samo, o ile nawet nie dużo bardziej skuteczna.

Zagrana w odpowiednim momencie, prowadzi do osiągnięcia pewnego zysku, wobec czego mniemam, że ten temat powinien Cię zainteresować.

Kontra w zakładach bukmacherskich

Kontra w zakładach bukmacherskich to jeden z najbardziej sprytnych sposobów gry przeciwko bukmacherom. Odpowiednio zagrana gwarantuje zysk, ale by było możliwe jej zagranie musisz spełnić jeden, podstawowy warunek:

  • do końca kuponu pozostał tylko jeden mecz, a reszta była wytypowana poprawnie.

Widzisz zatem, że kontra w zakładach bukmacherskich może być zastosowana tylko* do zakładów AKO, gdzie na kuponie znajdują się co najmniej dwa spotkania.

*Kontrę można również zagrać w przypadku zakładów LIVE, nawet gdy grasz single, czyli tylko jeden mecz na kuponie. Powyższy przykład rozpatruje sytuację, w której nie gramy zakładu LIVE (na żywo).

Załóżmy, że kilka dni temu zagrałeś następujący kupon:

Typ Status
Borussia Dortmund – Augsburg Trafiony
Darmstadt – Koln Trafiony
Everton – Stoke Trafiony
Celta Vigo – Atletico Madryt Trafiony
Genoa – Inter Jeszcze nie grali

Wyobraźmy sobie, że AKO tego kuponu wynosi 466,56 (wygrana Borussi, Evertonu, a pozostałe 3 mecze to remisy). Przy stawce 100 zł masz do wygrania 46 566 zł minus podatek.

Bardzo dużo prawda? Nie jesteś jednak pewien czy faktycznie Genoa zremisuje z Interem. Plułbyś sobie w brodę gdyby remis nie padł, a 46 566 zł przeszłoby Ci obok nosa, prawda?

Jak grać kontrę w zakładach bukmacherskich

W takiej sytuacji powinieneś wiedzieć jak zagrać kontrę w zakładach bukmacherskich, która zapewniłaby Ci zysk. Ten oczywiście będzie mniejszy niż 46 566 zł, ale pewny. Ale jak to zrobić?

Żeby zagrać kontrę w zakładach bukmacherskich musisz zagrać typ przeciwny do tego, który pozostał na kuponie. Jeśli pozostał remis w meczu Genoa – Inter, musimy zagrać, że remisu nie będzie czyli typ 12, po kursie 1.4.

Za ile zagrać kontrę w zakładach bukmacherskich

Niezwykle istotne jest by wiedzieć za ile zagrać taką kontrę w meczu Genoa – Inter by na pewno wyjść na plus (równy dla obu możliwości, czyli w przypadku remisu jak i jego braku).

Aby to zrobić należy podzielić potencjalną wygraną przez kurs na drugie zdarzenie. W naszym wypadku będzie to:

  • 46 566/ 1.4 = 33 261 zł

Musielibyśmy zagrać typ 12 w meczu Genoa – Inter za 33 261 zł, żeby NA PEWNO ZAROBIĆ 46 566 ZŁ, czyli wyjść 11 305 zł na plus, NA PEWNO! Nie jest to mała kwota (jaką musimy postawić), a 11 305 to nie 46 566 zł, ale uwierz mi, że gra na kontrę to naprawdę dobry sposób, bowiem Twój zarobek jest pewny, a gdyby w meczu Genoa – Inter nie padł remis to żałowałbyś tego bardzo długo.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *