jak-nie-zarabiac-na-zakladach-bukmacherskich

JAK NIE ZAROBIĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Zapewne zastanawia Cię sens tytułu tego artykułu, czyli jak NIE zarobić na zakładach bukmacherskich.

W ten przewrotny sposób chciałem Cię skłonić do lektury mojego krótkiego wpisu, podsumowującego najczęstsze błędy graczy, które powodują, że nie zarabiają oni na zakładach sportowych. Co jednak ciekawe (a przy tym szokujące), że szkolne błędy popełniają nie tylko gracze początkujący, ale również ci, którzy zakłady sportowe obstawiają od dawna.

Artykuł jak nie zarobić na zakładach bukmacherskich okaże się przydatny nawet dla dobrych graczy, celem utrwalenia podstawowych zasad, często lekceważonych, a bardzo często przeważających szalę zarabiania na zakładach na jedną ze stron.

Piszę to wszystko po to by uświadomić Ci, że aby zarabiać na zakładach wcale nie musisz wymyślać systemu bukmacherskiego, szukać pomysłu na bukmachera. Czasami wystarczy, że wyeliminujesz swoje błędy, które powodują takie, a nie inne wyniki.

Co zrobić, żeby zarobić na zakładach bukmacherskich

Powiedziałem już, że aby zarobić na zakładach bukmacherskich musisz zrobić jedną prostą rzecz. Wyeliminować swoje błędy. Ale jakie błędy? – pewnie słusznie zapytasz. Oto moja lista rzeczy, która przeszkadza zarabiać na zakładach sportowych:

  • obstawianie za duży procent kapitału – nie ma nic gorszego niż stawiać pojedynczy kupon za 50 zł jeśli Twój budżet to 100 zł! Toż to 50% kapitału! Tymczasem (wierz mi lub nie), zawodowi gracze nie przekraczają 2-4% kapitału na jeden zakład. Jeśli mieliby 100 zł na swoim koncie, to maksymalna wartość jednego zakładu wyniosłaby dla nich 4 zł. Dlaczego tak? Ponieważ zdają oni sobie sprawę, że nic na zakładach bukmacherskich nie jest pewne, dlatego trzeba sobie dać możliwość (nawet kilku) pomyłek bez bankructwa. Posiadany system bukmacherski ma działać tak, żeby się odegrać i wyjść na plus.
  • obstawianie zakładów, na których się nie zna – domeną graczy początkujących jest stawianie na mecze, dyscypliny, o których niewiele się wie (najczęściej robią to na podstawie kursów wg zasady – stawiaj niższy kurs). Tymczasem kompletnie mija się to z podstawową teorią zarabiania na zakładach bukmacherskich – wyszukiwania wartościowych typów – gdzie kurs i prawdopodobieństwo są w odpowiedniej (opłacalnej dla Ciebie relacji). Stawiaj tylko to na czym się znasz, bo wtedy potrafisz trafnie oszacować szanse i określić czy warto przy takim kursie stawiać taki typ.
  • nie graj pod wpływem emocji, bo są one złym doradcom. Jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich to stawiaj kiedy jesteś spokojny, według schematu, który nakreślił Ci system bukmacherski, a nie podpowiada chęć odegrania się, zarobienia więcej. Emocje zawsze są złym doradcom, a już szczególnie kiedy obstawiasz mecze u bukmachera.
Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *