jak-grac-zaklady-bukmacherskie

JAK GRAĆ ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Mam zamiar powiedzieć Ci jak grać zakłady bukmacherskie. Nie skupię się jednak na podstawach. Ja Ci powiem jak grać by robić to skutecznie. Czyli wygrywać i zarabiać pieniądze, bo o to Ci chodzi, prawda?

Ktoś może zastanawiać się jak grać zakłady bukmacherskie, by przynosiły one zyski, ale wcale nie musi to być tak ciężkie jak mogłoby się wydawać. Zacznijmy jednak od początku…

Zakłady bukmacherskie gra się prosto tylko z pozoru. Wystarczy obstawić wynik meczu – nie musi to być dokładny wynik (ale może). Wystarczy powiedzieć, że w meczu Legia – Wisła wygrają gospodarze, a wygrana wyniesie dokładnie tyle ile kurs na taki typ (np. 1.7) pomnożony przez Twoja stawkę i pomniejszona o podatek od wygranych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać zakłady bukmacherskie składające się z kilku typów na jednym kuponie. Wtedy wszystkie kursy na zakładzie są przez siebie mnożone, znacząco zwiększając ewentualną wygraną. Mamy wtedy do czynienia z zakładem AKO (akumulowanym). Minusem jest fakt, że tylko jedna pomyłka powoduje przegranie kuponu (choć i od tego są ustępstwa – czytaj więcej o zakładzie kombinowanym).

Im bardziej prawdopodobny typ tym niższy (teoretycznie) kurs. Im mniejsze szanse trafienia tym (teoretycznie) wyższy kurs. Dlaczego teoretycznie? Jeśli chcesz wiedzieć jak grać zakłady bukmacherskie to musisz być świadomy, że bukmacher choć ma wiele narzędzi, wielu ludzi również się myli i niektóre wystawione przez niego kursy mogą być błędne. Dlatego zdaj sobie sprawę, że sugerowanie się kursami to najgorsza odpowiedź na pytanie jak grać zakłady bukmacherskie by robić to skutecznie. Sugeruj się swoim przekonaniem, swoją oceną prawdopodobieństwa, a nie tym jaka jest wysokość kursu wystawionego przez bukmachera. Sam musisz ocenić czy dan typ przy danym prawdopodobieństwie trafienia jest opłacalny.

Jak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie

By skutecznie grać zakłady bukmacherskie musisz więc przede wszystkim dobrze wybierać typy. Niekoniecznie musisz mieć 90% skuteczności, żeby zarabiać. Na przykład jeśli średni kurs Twoich kuponów wyniesie 20 to przy 10% skuteczności zarobisz pieniądze!

Ale by wiedzieć jak to zrobić przy takich kursach, takiej skuteczności, musisz mieć rozpisany system bukmacherski, bo to on odpowiada skutecznie jak grać zakłady bukmacherskie. Wyznacza stawki i typy jakie trzeba grać, ale także zawiera inne, cenne wskazówki, dzięki którym wiesz jak grać.

Nie jest łatwo zarabiać na zakładach sportowych, ale nigdy nie wierz osobą, które mówią, że jest to niemożliwe. Jeśli wiesz jak grać zakłady bukmacherskie i robisz to z głową, powoli i niespiesznie, dopasowując swój styl gry do posiadanego budżetu to masz naprawdę dużą szansę na to, że Ci się uda.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *