CZY DA SIĘ ZAROBIĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

A więc szukasz odpowiedzi na pytanie czy da się zarobić na zakładach bukmacherskich, po czym stwierdzam, że jak na razie nie spełniłeś swojego marzenia by z powszechnie zwanej „bukmacherki” zarabiać pieniądze, o jakich zawsze marzyłeś.

Problem początkujących graczy pojawia się bardzo szybko, kiedy po kilku przegranych uświadamiają sobie oni, że na samej wiedzy sportowej (nawet szerokiej i rozległej) nie zarobisz pieniędzy obstawiają mecze. Znajomość każdej ligi, drużyny, zawodnika nie jest wystarczająco dużym zapleczem, żeby wygrywać na zakładach sportowych. Stąd też takie pytania czy da się zarobić na bukmacherce obstawiając mecze.

Gdyby spojrzeć na ogół to musielibyśmy powiedzieć, że jest to przynajmniej bardzo ciężkie, bowiem jak sugerują statystyki ponad 90% grających traci swoje pieniądze obstawiając kupony u bukmachera. Druzgocące statystyki, które skutecznie maskują prawdę. O co mi się rozchodzi? O to, że statystyki wyglądałyby całkowicie inaczej gdyby wziąć pod uwagę tylko tych, którzy grać umieją, a takich jest…niewielu. Podejrzewam, że 9 na 10 z tych 90% traci pieniądze nie dlatego, że bukmacher to taki silny przeciwnik i pokonanie go jest niemożliwe. Ci ludzie przegrywają na własne życzenie obstawiając bezwartościowe typy po niskich kursach, nie stosując systemów bukmacherskich, nie grając za odpowiednie stawki. W taki sposób zarabiać na zakładach bukmacherskich po prostu się nie da.

Czy można wygrywać na zakładach bukmacherskich

Pewnie, że można wygrywać na zakładach bukmacherskich, ale absolutnie nie można popełniać wymienionych wyżej błędów. Musisz należeć do grupy osób, która stawia wartościowe typy po odpowiednio wysokich kursach, za przemyślane stawki, rozpisane w sposób, który pozwoli Ci wychodzić na plus, a nie martwić się o zarabianie na zakładach.

Absolutnie kluczowe okazuje się tutaj znacznie systemów bukmacherskich, które porządkują i organizują grę. Gdybyśmy zapytali zawodowych graczy czy używają systemów bukmacherskich to możesz być przekonany, że twierdząco odpowie 100% z nich. Inaczej na zakładach bukmacherskich zarabiać się nie da jak przy użyciu takiej metody na bukmachera. Zatem Twoim zadaniem jest stworzenie systemu bukmacherskiego, który Ci to umożliwi. Pamiętaj o odpowiednich typach, stawkach i graj według swojego systemu, który potem delikatnie zmieniaj na lepsze by wygrywać więcej i więcej!

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *