ciekawy system bukmacherski

CIEKAWY SYSTEM BUKMACHERSKI

Rzadko kiedy mamy możliwość znaleźć ciekawy system bukmacherski, ponieważ w większości gracze wolą opierać swoją grę o przedstawione już pomysły, chociaż tak naprawdę rozwiązania te rzadko kiedy zdają egzamin. Jeśli już komuś udało się stworzyć ciekawy (i dochodowy) system bukmacherski to raczej niechętnie się nim dzieli (a już na pewno nie za darmo). Dla mnie ciekawym systemem bukmacherskim będzie taki sposób gry, który opiera się przede wszystkim na unikalnych typach bukmacherskich czyli takich, które do tej pory nie były wykorzystywane przez szersze grono graczy.

Jaki system bukmacherski jest ciekawy

Zauważ, że obstawiający zakłady bukmacherski często wykorzystują systemy bukmacherskie opierające się o stawianie na wynik meczu, ewentualnie liczbę bramek (under / over). Można powiedzieć, że większość systemów bukmacherskich raczej opiera się na dwóch, trzech rodzajach typów bukmacherskich. Tymczasem ciekawy system bukmacherski powinien opierać się na mniej popularnych zdarzeniach z dwóch powodów.

Jaki system wybrać?

Po pierwsze w większości typowanie na wynik meczu czy zakłady wyżej / poniżej pewnej liczby bramek nie zdają egzaminu u większości grających, nie przynosząc zysku. Po co zatem stawiać typy bukmacherskie, które większości nie przynoszą zysku. Naprawdę wierzysz w to, że jeśli kilki milionów graczy z całego świata nie jest w ten sposób w stanie zarobić pieniędzy na zakładach bukmacherskich to uda się to Tobie ? Musiałbyś grać tylko i wyłącznie VALUE BET (a te trzeba umieć znaleźć).

Po drugie grając ciekawy system bukmacherski, który opiera się na mało popularnych zdarzeniach (dajmy na to handicap, kto strzeli gola) możemy znacznie łatwiej znaleźć pomyłki bukmacherów, a zatem grać … VALUE BETy. Te zakłady, które u bukmacherów cieszą się największą popularnością mają największą marżę bukmacherską, ponieważ bukmacherzy doskonale wiedzą, że jest to genialny rynek do zarabiania pieniędzy (jest tu najwięcej klientów). Robią wobec tego wszystko co w ich mocy by kursy (ceny) były tak skonstruowane by przynosić (bukmacherom) największe zyski.

Najciekawszy system na bukmachera

Stawiając zatem na mniej popularne zakłady tworzymy nie tylko ciekawy system bukmacherski, ale także taki, który może być dochodowy. Wydaje mi się, że stawianie na mało popularne zakłady nie tylko tworzy system bukmacherski, który jest ciekawy, ale także daje nam znacznie większe pole do popisu i zarabiania pieniędzy. Kto wie, być może niszowe zakłady bukmacherskie pozwolą nam stworzyć ciekawy system bukmacherski, na pomysł którego nikt przed nami nie wpadł lub też nie chce się tym systemem bukmacherskim dzielić, bo przynosi on zyski ?

Nie ukrywam jednak, że profesjonalne i ciekawe systemy bukmacherskie niemal gwarantujące zysk bardzo rzadko dostępne są dla przeciętnego Kowalskiego. Jeśli już natkniemy się na taki system bukmacherski to najczęściej będziemy musieli za niego zapłacić i to całkiem sporo. Z drugiej strony jeśli na serio myślimy o zarabianiu na zakładach bukmacherskich przy udziale ciekawego systemu bukmacherskiego to dlaczego by nie spróbować, jeśli cena jest w miarę rozsądna ?!

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *