bukmacher system

BUKMACHER SYSTEM

Hasło bukmacher system mówi mi wystarczająco dużo, żeby rozpisać się w artykule o sposobie (systemie) gry u bukmachera, który ma przynieść Ci to czego oczekujesz – wygrane, zarobki o jakich zawsze marzyłeś. Ale na czym taki bukmacher system może polegać?

Czy właściwie jestem sobie w stanie wyobrazić zarabianie u bukmachera bez systemu bukmacherskiego? Kiedy tak o tym myślę, to dochodzę do wniosku, że jest to niemożliwe.

Dlaczego bez systemu na bukmachera nie zarobisz pieniędzy na zakładach? Ponieważ uniemożliwi Ci to między innymi marża bukmacherska. Jeśli chcesz zarabiać na zakładach sportowych, musisz wiedzieć czym jest bukmacher system i stosować go w swojej grze.

Mam zamiar przedstawić Ci bukmacher system, który może pomóc osiągać lepsze wyniki. Podam kilka sprawdzonych sposobów na to by Twoje wyniki były po prostu lepsze.

Bukmacher system – czyli jak grać, żeby wygrać

Jeśli chcesz wiedzieć jak grać, żeby wygrać czyli poznać bukmacher system to powiem Ci kilka prostych wskazówek, które znacznie polepszą Twoje wyniki.

Moim zdaniem tak wiele osób przegrywa pieniądze na zakładach bukmacherskich, ponieważ popełnia kardynalne, podstawowe błędy, skutecznie wytrącające wszystkie atuty z ręki. Jeśli zależy Ci na tym by na zakładach sportowych, znaleźć bukmacher system, który jest skuteczny to musisz wiedzieć, że:

  • nie warto grać niskie kursy,
  • nie ma czegoś takiego jak pewniak,
  • bukmacher ma przewagę,
  • ale Ty masz system,
  • należy obstawiać tylko to na czym się znasz,
  • niemal wszyscy grają za zbyt odważne stawki.

Chcę Ci powiedzieć, że bukmacher system może być niezwykle prosty, a przy tym skuteczny jeśli tylko zadbasz o kilka podstawowych elementów:

  • graj wartościowe typy – takie gdzie kurs w porównaniu do realnego prawdopodobieństwa trafienia jest duży,
  • obstawiaj tylko za kilka % swojego budżetu – jeśli masz 1000 zł nie graj jednego kuponu za 500, 300 zł. Postaw tylko kilka %, bo tak robią zawodowi gracze. Nie spiesz się, a Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona,
  • dobry bukmacher system, jest tak stworzony, że wiesz co, kiedy i za ile stawiasz. Masz rozpisane typy na przyszłość, wiesz jak się zachować jeśli Twój poprzedni kupon okazał się przegrany,
  • obstawiaj tylko to na czym się znasz. Gracze stawiają zakłady sportowe na mecze, dyscypliny o których nie mają zielonego pojęcia! Prawidłowe oszacowanie ryzyka, prawdopodobieństwa jest wtedy bliskie zeru, co nie wróży najlepiej Twoim wynikom.

Każdy bukmacherski system musi być przemyślany. To wcale nie oznacza, że ma być skomplikowany, opierać się na typach 5. ligi chińskiej z typami na liczbę rzutów rożnych. Nawet zwykły handicap, liczba bramek w meczu to dobry pomysł na bukmacher system, jeśli tylko potrafisz z głową określić za jakie stawki będziesz grał, co zrobisz w przypadku przegranej, jaki jest Twój cel, jak wyliczysz prawdopodobieństwo trafienia i sprawdzisz czy warto dany typ postawić.

W tej całej wyliczance nasuwa mi się jedna ważna konkluzja – bez bukmacher system nie da się zarobić pieniędzy na zakładach. Jeśli myślisz o tym by zarabiać w ten właśnie sposób, stwórz swój sposób gry.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *