bezpieczny system bukmacherski

BEZPIECZNY SYSTEM BUKMACHERSKI

Bezpieczny system bukmacherski przynieść nam może wiele korzyści, przede wszystkim jednak zapewniając nas, że stosując wybrany system bukmacherski będziemy mogli bezpiecznie zarabiać pieniądze na zakładach bukmacherskich. Czy jednak taki bezpieczny system bukmacherski istnieje i można go z powodzeniem stosować w zakładach bukmacherskich?

Jaki system bukmacherski jest bezpieczny?

Dla mnie za bezpieczny system bukmacherski uznać możemy taki, który będzie gwarantował wyjście na plus i zarabianie na zakładach bukmacherskich, ale przede wszystkim zapewniał bezpieczeństwo kapitału. Najczęściej bezpiecznych systemów bukmacherskich szukają gracze, którzy pragną zagwarantować sobie bezpieczeństwo kapitału z uwagi na bardzo wysokie stawki za jakie grają. Gracze, którzy na co dzień operują stawkami po 10 czy 20 euro są zdecydowanie bardziej skłonni narażać swój budżet, ponieważ interesują ich wysokie wygrane, a te możliwe są tylko i wyłącznie przy grze za lwią część budżetu.

Natomiast gracze, których kapitał często wynosi dziesiątki tysięcy euro znacznie bardziej wolą grać bezpiecznym systemem bukmacherskim nastawionym na mniejszy, aczkolwiek bardziej pewny zysk.

Jakim systemem grać by było bezpiecznie

Jaki system bukmacherski jest bezpieczny? Ano taki, który dba o bezpieczeństwo budżetu, minimalizuje ryzyko jego utraty niemal do zera. Gracze, którzy chcą stosować bezpieczne systemy bukmacherskie są skłonni zrezygnować z wysokich wygranych na rzecz zysku kilku – kilkunastu procentowego w skali miesiąca, ale z pewnością osiągnięcia takiego zysku.

By grać bezpiecznym systemem bukmacherskim należy zadbać o dwa bardzo istotne elementy – pewne typy bukmacherskie oraz odpowiedni dobór stawki. Pewność typów bukmacherskich ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa systemu bukmacherskiego, ponieważ im są one pewniejsze, tym częściej następują wygrane. Kiedy tak się dzieje znacznie łatwiej osiągnąć ostateczny cel, jakim jest zarobek. Nie wolno jednak zapomnieć o odpowiedniej kalkulacji skuteczności co do wysokości kursów. Logicznie rzecz biorąc bezpieczniejszym systemem bukmacherskim będzie taki, gdzie typy bukmacherskie mają skuteczność 60 % przy średnim kursie 5.2 niż ten gdzie typujemy z trafnością 80 % przy średnim kursie 1.4.

Co musi mieć bezpieczny system

Bezpieczny system bukmacherski to jednak nie tylko odpowiednio dobrane typy bukmacherskie, ale także właściwie dobrana stawka. Oznacza to, że projektując swój bardzo bezpieczny system bukmacherski musimy zdecydować w jaki sposób będziemy dobierali stawkę do swoich zakładów. Od razu radzę by nie była to stawka płaska (taka sama dla wszystkich zakładów). Znacznie lepiej sprawdzi się progresja (wymaga dużego kapitału) czy procentowy dobór stawki względem kursu. Przy udziale tych sposobów dobierania stawki łatwiej stworzysz bezpieczny system bukmacherski, który pozwoli Ci zarobić duże pieniądze.

Najczęściej profesjonalne systemy bukmacherskie opierają się właśnie na bezpieczeństwie, które jest wyznacznikiem dla zawodowych graczy czy warto taki system bukmacherski grać czy też nie. Z uwagi na to, że w tym przypadku w grę wchodzą bardzo duże pieniądze, bezpieczeństwo systemu bukmacherskiego jest podstawą, na której dopiero można budować zysk.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *